Новини

Навіть букет троянд може здивувати!

Якщо ви хочете зробити близьким оригінальний подарунок, але не можете обрати гідний варіант, то ця стаття саме для вас. В ній ми розвіємо міфи про те, що троянди – це банально та нудно. Адже безліч людей просто не бачать потенціалу такого подарунка. Скільки сортів відомо пересічній людині, а також скільки варіантів подачі цих квітів? Мабуть, більшість подумала лише про білий чи червоний букети. Але ж кольорів, форм та видів троянд є настільки багато, що неможливо уявити! Отже, читайте, як зі звичних рослин зробити незабутній подарунок.

Види троянд

Ці квіти можна не лише за кольором, хоч забарвлень існує неймовірна кількість: від звичайних білих до веселкових чи чорних. Бутони рослин можуть мати одразу кілька кольорів, вони можуть змінюватись від етапу дозрівання. Сьогодні високою популярністю користуються такі незвичайні сорти: Капучіно, Бомбастік, Вувузела. Перший має квіти приємного світло-коричневого кольору. Навіть здається, що вони несправжні, через легкий металевий блиск. Бомбастік – це сорт кущових троянд, він має приємне рожеве забарвлення, може мати різні відтінки. Ці квіти схожі на півонії, тому і є такими популярними. Останній сорт – це також піоноподібна рослина. Її особливість – чарівний коралово-оранжевий відтінок, який змінюється від країв до середини бутона. Також великою популярністю користуються фарбовані троянди. Їх штучно забарвлюють, щоб вони мали незвичний вигляд. В магазинах найчастіше продають сині квіти, а також в кольорах веселки. Такий подарунок здивує навіть найвибагливіших осіб. Тому не полінуйтесь та знайдіть для вашого сюрпризу один із цих сортів.

Як упакувати букет троянд

Сьогодні є настільки велике різноманіття подарункових упаковок, що очі просто розбігаються. ви можете обрати для свого подарунка будь-який колір паперу чи стрічки. Також сьогодні велику популярність завоювали букети в коробках. Адже в них квіти виглядають оригінально, а також із таким подарунком менше клопоту. Рослини не потрібно ставити у воду, шукати вазу для них, аде коробку можна просто поставити будь-де. Також хорошим доповненням вашої композиції стануть таблички із дерева із приємними словами. Наприклад, «З днем народження», «Вітаємо» і так далі. В будь-якому квітковому магазині ви такі знайдете. Не забувайте і про корзини, вони теж бувають різної форми та кольору. Квіти у них виглядатимуть набагато привабливіше, ніж в звичайному папері.

Отже, якщо ви візьмете до уваги усі ці рекомендації, то ваш букет квітів точно стане незабутнім подарунком!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України