Техно

Google впровадив новий функціонал в додатку Google Maps

Сервіс створює покажчики напрямку поверх реального зображення вулиць

Сьогодні Google впровадив новий функціонал в додатку Google Maps для iOS і Android. Навігатор з доповненою реальністю зможе додавати покажчики поверх реального зображення в камері. Google представили оновлені карти, які доступні для всіх смартфонів з підтримкою технологій ARCore і ARKit.

Раніше альфа-версія програми була доступна користувачам смартфонів Google Pixel і місцевім «гідам», як вдосконалювали карти від Google. Протягом декількох днів нова версія Google Maps буде доступна для завантаження всім користувачам.

Головним нововведенням програми ставши режим Live View. Для її активації необхідно вибрати місце на карті, натиснути кнопку «напряму», і в меню «ходьба» активувати відповідну піктограму. Суть нововведення в тому, що користувач зможе орієнтуватися не на схематичне відображення вулиці, а на те, що знаходиться безпосередньо перед його очима — підказки навігатора накладаються поверх.

Користувачі скептично поставилися до нової функції, так як вона трохи відрізняється від наявного навігатора. Інакше кажучи, її не будуть використовувати замість «класичного» навігатора, але мандрівники, які опинилися в незнайомому місці, або на заплутаних дорожніх розв’язків язках, полегшать орієнтування наочними підказками.

Навигатор в камере – Google представили обновленные карты

Крім Live View, оновлені карти Google отримали вкладку «бронювання», яка дозволяє одразу замовити квиток на транспорт або місце в готелі. Також в програмі з’явилася функція автономного резервного копіювання, яка додатково захищає від втрати даних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України