Техно

Геймерський вигнутий монітор Xiaomi представлять у листопаді

Компанія взяла під приціл ігровий сегмент, а значити ігрові пристрої та аксесуари стануть доступнішими

Широка різноманітність техніки та електроніки – одна з головних фішок Xiaomi, що дозволяють компанії складати гідну конкуренцію багатьом брендам. При чому не тільки у себе на батьківщині, але і за її межами. Продукція компанії славитися приємною естетикою, хорошими компонентами і оптимальною вартістю, що може добре позначитися на геймерських уподобання в осяжному майбутньому.

Вся справа в тому, що ігрові аксесуари, компоненти та пристрої – задоволення недешеве, а Xiaomi можуть привнести в цей сегмент якийсь компроміс, що вже потроху спостерігається. Серед продукції бренду є й ігрові крісла, і клавіатура, і навіть ігровий смартфон з досить агресивним дизайном. Ще не так давно вони представили новий геймерський ноутбук з пробачимо і логічним назвою Xiaomi Mi Gaming. Тепер же в Мережі з’єднання явилися чуйні про те, що в листопаді вони покажуть публіці геймерський комп’ютерний монітор.

За інформацією інсайдера новинка отримає вигнутий QHD+ дисплей діагоналлю 34 дюйма і частотою 144 Гц. Співвідношення сторін складі 21:9, що дозволить використовувати монітор не тільки для домашніх ігрових збірок, але і в кіберспортивних змаганнях, що здорово б просунуло самих Xiaomi в даній категорії. Зрозуміло, що ніяких офіційних даних поки що не повідомлялося, а тому дизайн і вартість майбутньої новинки залишається загадкою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України