NATO направляє військову армаду на допомогу Туреччині

У середу в Брюсселі завершилася зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, в ході якої були підписані угоди по забезпеченню політичної і військової підтримки Туреччини.
НАТО заявилj, що Туреччина знаходиться на передньому фронті регіональної нестабільності і, отже, вонj повиннj зміцнити морську і протиракетну оборону країни, а також направити більшу кількість літаків-розвідників і військових кораблів до кордону Сирії та Туреччини.

Італія заявила, що в силу того, що після краху свого літака Росія розгорнула на базі в Латакії системи протиракетної оборони С-400, вона розгорне в Туреччині ППО і ПРО Patriot. Вдобавок, місія ракетних систем ППО Patriot, які були надані Іспанією в рамках своїх зобов’язань НАТО, була продовжена за межі його попередньої кінцевої дати (січень 2016 року). Виступаючи у вівторок на прес-конференції, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що “Ми [НАТО] затвердили нову стратегію гібридної війни. Крім того ми вдосконалюємо свої механізми розвідки та раннього попередження, які дозволяють нам краще зрозуміти особливості регіону і збільшити нашу обізнаність “.

Данії було наказано відправити сторожові кораблі для захисту Туреччини від російських ракет С-400 і забезпечити електронну розвідку через встановлені нею глушники. У світлі останніх подій було прийнято рішення про те, що Німеччина розгорне на базі Інджірлік літаки Tornado, які здійснюватимуть розвідувальні польоти в регіоні. США погодилися на подальше утримання в регіоні військово-морського корабля USS Donald Cook. Цей корабель оснащений системами протиракетної оборони Aegis і ракетами Tomahawk. Він відомий як значимий військово-морський корабель і був спрямований на захист Туреччини в разі атаки балістичних ракет.

Підкресливши, що НАТО підтримувалj ППО Туреччини протягом декількох років і буде робити це і надалі, Столтенберг також сказав, що НАТО прагне надавати Туреччині подальше сприяння. Для цього, незабаром після загальних виборів в Іспанії, які відбудуться 20 грудня, її парламент погодиться продовжити термін розміщення ракет Patriot у Туреччині. Оскільки США і Німеччина відкликали свої ракети Patriot з Туреччини, нові ракети надасть Італія. Крім того, було заявлено, що Великобританія відправить у підтримку Туреччини восьмій бойових літаків. Військові літаки Великобританії провели операції спільно з очолювано. США коаліцією з турецькою авіабази Інджірлік.

fdf2cf9af27350821e49f293e4bfa254

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh