ЄС|NATO

NATO направляє військову армаду на допомогу Туреччині

22fb7e2bda21558fdb8dd253533340db

У середу в Брюсселі завершилася зустріч міністрів закордонних справ країн НАТО, в ході якої були підписані угоди по забезпеченню політичної і військової підтримки Туреччини.
НАТО заявилj, що Туреччина знаходиться на передньому фронті регіональної нестабільності і, отже, вонj повиннj зміцнити морську і протиракетну оборону країни, а також направити більшу кількість літаків-розвідників і військових кораблів до кордону Сирії та Туреччини.

Італія заявила, що в силу того, що після краху свого літака Росія розгорнула на базі в Латакії системи протиракетної оборони С-400, вона розгорне в Туреччині ППО і ПРО Patriot. Вдобавок, місія ракетних систем ППО Patriot, які були надані Іспанією в рамках своїх зобов’язань НАТО, була продовжена за межі його попередньої кінцевої дати (січень 2016 року). Виступаючи у вівторок на прес-конференції, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що “Ми [НАТО] затвердили нову стратегію гібридної війни. Крім того ми вдосконалюємо свої механізми розвідки та раннього попередження, які дозволяють нам краще зрозуміти особливості регіону і збільшити нашу обізнаність “.

Данії було наказано відправити сторожові кораблі для захисту Туреччини від російських ракет С-400 і забезпечити електронну розвідку через встановлені нею глушники. У світлі останніх подій було прийнято рішення про те, що Німеччина розгорне на базі Інджірлік літаки Tornado, які здійснюватимуть розвідувальні польоти в регіоні. США погодилися на подальше утримання в регіоні військово-морського корабля USS Donald Cook. Цей корабель оснащений системами протиракетної оборони Aegis і ракетами Tomahawk. Він відомий як значимий військово-морський корабель і був спрямований на захист Туреччини в разі атаки балістичних ракет.

Підкресливши, що НАТО підтримувалj ППО Туреччини протягом декількох років і буде робити це і надалі, Столтенберг також сказав, що НАТО прагне надавати Туреччині подальше сприяння. Для цього, незабаром після загальних виборів в Іспанії, які відбудуться 20 грудня, її парламент погодиться продовжити термін розміщення ракет Patriot у Туреччині. Оскільки США і Німеччина відкликали свої ракети Patriot з Туреччини, нові ракети надасть Італія. Крім того, було заявлено, що Великобританія відправить у підтримку Туреччини восьмій бойових літаків. Військові літаки Великобританії провели операції спільно з очолювано. США коаліцією з турецькою авіабази Інджірлік.

fdf2cf9af27350821e49f293e4bfa254

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.