Новини

Настільний календар будиночок

Компанія “Пакет 24” пропонує вам широкий асортимент поліграфічної продукції, серед яких настільні календарі будиночки, які користуються великою популярністю в офісах і в якості корпоративного сувеніра потенційним клієнтам і партнерам.

Настільний календар будиночок дуже практичний і зручний вид корпоративної поліграфії, який буде актуальний на столі кожного співробітника. Завдяки такому календарю ви точно не забудете про важливі заходи і майбутні події.

Замовити настільні календарі в Києві ви зможете за найдоступнішими цінами в компанії “Пакет 24”. Ми пропонуємо тільки найвигідніші умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного замовника, широкий вибір матеріалів та креативні ідеї.

Ми виготовимо настільні календарі будиночки по вашим власними ескізами або наші дизайнери зможуть розробити зовнішній вигляд індивідуально для вас. Креативне оформлення вашої майбутньої поліграфії в руках наших досвідчених фахівців, які мають величезний досвід роботи.

Якщо у вас є власні ідеї щодо того, як найкраще оформити вашу майбутню поліграфію ми з задоволенням підтримаємо і підкажемо як найкраще втілити ці задуми в життя.

Наша компанія здійснить друк календарів будиночків настільних перекидних різних розмірів і конфігурацій. Найоптимальнішим варіантом за ціною вважається настільний календар, який складається з 6 аркушів. Якщо говорити про перекидні календарі, то в такому випадку вони складаються з 12 аркушів. Завдяки чистим оборотам, у вас з’являється можливість максимально зручно розмістити будь-яку інформацію. Листки настільного календаря міцно прикріплені на картонній підставці спеціальними пружинами.

На обкладинці календаря можна розмістити різного роду інформацію, зображення. Завдяки після друкарській обробці ваша поліграфія буде виглядати привабливо і ефектно. Обкладинка може бути матовою або глянсовою, ламінованою.

Календарі – це універсальна можливість залишитися у полі зору партнерів і клієнтів протягом усього року.

В процесі виробництва ми використовуємо тільки сучасне обладнання, завдяки чому з’являється можливість здійснити друк тиражу.

Настільний календар будиночок може мати оригінальний дизайн кожної сторінки. Таким чином з’являється можливість розмістити максимум корисної та рекламної інформації.

Телефонуйте нам прямий зараз: +38 063 747 84 24. Ми завжди раді співпраці з постійними і новими клієнтами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України