Насіння яблук може вбити людину

Виявляється, яблука не тільки дуже корисні і поживні, але можуть і принести шкоди людському організму. А все через речовини, що міститься в насінні фрукта.

Неодноразово фахівці стверджують, що яблуко є одним з найкорисніших фруктів. Проте дослідники стверджують, що насіння, присутні в плоді, можуть бути отруйними. Справа в тому, що вони містять речовину амігдалин, який при прийомі всередину розпадається на ціаністий водень, а це вже отруйна речовина. Однак для того, щоб амігдалин став токсичним, він повинен контактувати з травними ферментами, а це відбувається тільки в тому випадку, якщо людина жує або розчавлює насіння.

Один з найбільш смертоносних отрут в світі, ціанід широко відомий як король отрут. Цікаво, що він залишив кривавий слід в історії, багато хто використовує його в якості зброї для усунення політичних противників. Тому дослідники з упевненістю стверджують, що насіння яблук можуть вбити людину.

Кількість ціаніду, яке буде мати важкі наслідки для організму, залежить від маси тіла людини. Насіння яблук містять близько 1 мг ціаніду, і для летального результату концентрація повинна бути близько 100-200 мг. Таким чином, щоб насіння дійсно стали отруйними, необхідно споживати близько 40-50 ядер в годину.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh