Авторські статтіТехно

Насіння яблук може вбити людину

Виявляється, яблука не тільки дуже корисні і поживні, але можуть і принести шкоди людському організму. А все через речовини, що міститься в насінні фрукта.

Неодноразово фахівці стверджують, що яблуко є одним з найкорисніших фруктів. Проте дослідники стверджують, що насіння, присутні в плоді, можуть бути отруйними. Справа в тому, що вони містять речовину амігдалин, який при прийомі всередину розпадається на ціаністий водень, а це вже отруйна речовина. Однак для того, щоб амігдалин став токсичним, він повинен контактувати з травними ферментами, а це відбувається тільки в тому випадку, якщо людина жує або розчавлює насіння.

Один з найбільш смертоносних отрут в світі, ціанід широко відомий як король отрут. Цікаво, що він залишив кривавий слід в історії, багато хто використовує його в якості зброї для усунення політичних противників. Тому дослідники з упевненістю стверджують, що насіння яблук можуть вбити людину.

Кількість ціаніду, яке буде мати важкі наслідки для організму, залежить від маси тіла людини. Насіння яблук містять близько 1 мг ціаніду, і для летального результату концентрація повинна бути близько 100-200 мг. Таким чином, щоб насіння дійсно стали отруйними, необхідно споживати близько 40-50 ядер в годину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.