Наше головне завдання – вибити ґрунт із-під ніг виборця Януковича

Наше головне завдання – вибити ґрунт з-під ніг виборця Януковича, аби його виборець став борцем. Таким борцем, якими стали ми всі з вами, не залежно від того, чи ми робітники, чи вчителі, чи депутати, чи студенти.

Про це 5 грудня 2013 року під час виступу на Майдані Незалежности заявила народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон.

“Ми сьогодні на цілий світ кричимо, що ми – велика нація, яка запізнилася з інтегруванням у европейську спільноту тільки тому, що европейські нації почали дорогу до самих себе, до своєї ідентичности, починаючи від ХІІІ до ХVI ст. Великий Жаботинський колись сказав, що головне вістря розвитку кожної держави – це нація. Саме навколо нації крутиться уся куля державного життя”, – заявила Ірина Фаріон..

“Ті, хто йдуть, – не спиняються, ті, хто спиняються, – падають. Коли Україна встане – Янукович сяде. Вони розпочали проти нас психологічну війну. Ми маємо витримати час. Час витримаємо тоді, коли витримаємо себе. Себе витримаємо тоді, коли позбудемося будь-яких сумнівів стояти і ні кроку з місця. Ми маємо взяти їх мором. Бо вони на нашій землі чужинці, а ми – вільні люди. Наша якість неминуче стане кількістю і перемога сама розчахне перед нами двері.

Сили вам, віри, натхнення. Борітеся – поборете. Грузини засвоїли це Шевченкове гасло. Зостається засвоїти його й нам”, – підбадьорила мітингувальників народна обраниця.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh