Авторські статті

Наша революція вже почалася

Почалася вона вдало. Гадалося, що народ наш ще не доріс до національного визволення від внутрішнього окупанта. Гадалося, що поки що рано щось робити. Гадалося, що нічого у нас не вийде. Але сьогодні, у першу чергу завдяки мужнім хлопцям (і дівчатам, якщо такі були) з “Правого сектору”, ми всі переконалися, що народ наш вже виріс. Ще військово-політичний діяч Петро Федун писав, що Український Націоналізм уважає, що основною силою, за допомогою якої він здобуде УССД, є український народ, народні українські маси. Сьогодні ми побачили, що частина нашого народу дійсно готова до творення нової Україні. Адже (за тими ж рядками Петра Федуна) розраховування Українського Націоналізму на народ, як на основну силу боротьби за Самостійну Україну, дає гарантію того, що український народ, здобувши свою самостійну державу власними силами, власними силами втримає її і у майбутньому. 

Ця боротьба має надихнути Українців, зробити їх свідомими, показати їм вірну дорогу, поставити їх на шлях творення нової Української держави. Саме шляхом боротьби потрібно виховати в Українцях борців за свою Батьківщину. Саме цим шляхом потрібно зруйнувати стару державу, а на її місці збудувати нову. Саме цим шляхом потрібно втлумачити у голови всім байдужим, яким повинен бути ідеал Українця. Саме шляхом боротьби потрібно нарешті формувати сильну, розумну, здорову, мужню Націю, яка у свою чергу буде творити могутню і квітучу Україну.

Наш шлях буде довгий, але це того варте.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Та йдіть ви вже на … й разделить Україну? її ще Ющенко розділив не посадивши всіх учасників кацапського Севераданецка. а зараз вже пізно- нехай пиз..ють схід і південь до рашки,

  2. Какой-то внутренний голос подсказывает шо это личный счет Яйценюка.И вообще кажется шо всю эту заваруху кроме Клычка заварили Яйценюк с Тягныьоком по заданию властей чтобы на этом фоне сделать полицейскую страну. Оплата по исполнению.

  3. Классный разводняк 🙂 С революционно настроенных лохов деньжат срубить – это тема.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.