Авторські статті

Будувати сильну державу можуть тільки ті, хто має сильні нерви

Позаяк режимові не вдалося розіграти сценарій силового протистояння в парламенті, цілком можливо, що сьогоднішні події – друга серія цього сценарію. І якщо їх не буде зупинено, то вночі влада матиме розв’язані руки, щоби зачистити Майдан. Про це сказала народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон на вічі у Львові 19 січня 2014 року.

“Зараз у Києві відбуваються масштабні сутички. Частина Автомайдану вирішила йти блокувати Верховну Раду. Порожню Верховну Раду – хочу наголосити. До них доєдналися іинші, і зчинилася бійка”, – зазначила Ірина Фаріон.

Народний депутат пов’язала ці події із спробою провокації 16 січня в парламенті. “Ті “зекозакони”, які ухвалили у Верховній Раді підніманням рук… Зробили це після того, як ми вивели з ладу електронну систему голосування. Чому опозиція не зупинила це голосування силовим методом? Та тому, що щойно би ми почали застосовувати силу у Верховній Раді, ті щурі відразу б перейшли на Банкову, де вони мали підготовлене приміщення і проголосували б ті самі закони без публічности. Друга мотивація: звісно, всі чекали, що рвоне “Свобода”. Влада на такий випадок готувала спосіб нейтралізації нашої політичної сили. Про це свідчить заява Верховної Ради Криму до Мін’юсту, щоби заборонити ВО “Свобода”. Таким чином ми на разі вберегли нашу політичну силу й наше членство від прямого знищення і репресій. Нагадую вам, що саме в такий спосіб було знищено одну з правих партій Греції. Про цей сценарій свідчать й инші заяви із-закордоння, зокрема звинувачення “Свободи” в антисемітизмі. Дійшло до того, що звинувачують Богдана Бенюка, що він зіграв у Вертепі відому для всіх роль. Позаяк їм не вдалося розіграти сценарій силового протистояння в парламенті, цілком можливо, що сьогоднішні події – друга серія цього сценарію. Якщо події не буде зупинено, то сьогодні вночі влада буде мати розв’язані руки, щоб зачистити Майдан”, – зазначила Ірина Фаріон.

За її словами, коли штормить, треба бути максимально спокійним. “Треба розраховувати, чи можуть брутальні силові дії реально дати той результат, до якого ми прагнемо. Світова спільнота також постійно наголошує на мирних акціях протесту. Хто сказав, що немирні акції протести дадуть нам відразу перемогу? Питання риторичне. Сьогоднішні масштабні віча в Києві, Львові та инших містах спонукають владу застосувати реальний терор. Вистояли тоді – 11 грудня – вистоїмо і сьогодні. І не вступимося з нашого Майдану, жодною мірою не припинимо нашого протесту, не припинимо пікетувань будинків, де живуть можновладці, блокування їхнього бізнесу”, – наголосила націоналістка.

“Я дуже хотіла б, щоби сьогодні, в день Хрещення Сина Божого, ми відчували тільки спокій, невідступність наших помислів, тільки впертість у наших бажаннях, тільки усвідомлення того, що побудова держави – це не спринтерський біг. Побудова сильної держави належить тим, хто має сильні нерви, коли нерви здають, треба йти до лікарів, а не до політиків. Може діяти тільки той, хто здатен запанувати над собою. Тому бажаю нам сили, певности, витримки і наступу!” – наголосила Ірина Фаріон.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Как пафосно Яценюк толкал речь на майдане в ответ на крики людей из толпы, требующих определения лидера! Мол, в Украине есть лидер – это украинский народ. И сразу стало понятно: первое – они так и не определились с кандидатом в президенты, поскольку каждый лелеет мечту выставить свою кандидатур, дабы удовлетворить свои личные амбиции; второе – Запад еще не указал на кого-то из них; третье – если назвал лидером народ – значит, этот народ и будет отвечать за происходящее.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.