Авторські статті

Наша мета – перемога, тому маємо діяти з холодним розумом

23 січня 2014 року, виступаючи на Майдані Незалежности в Києві, Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок поінформував учасників протесту, що сьогодні продовжаться перемовини з Януковичем щодо кризи в державі. Лідер націоналістів повідомив майданівців про вимоги, які висувають опозиціонери Янковичу, та попросив у Майдану їхньої підтримки. Громада одностайно підтримала перелік вимог.

Зокрема свободівець перерахував вимоги, які озвучуватимуть перед Януковичем: негайне зупинення кровопролиття в Києва та вбивств активістів; скасування “законів диктатури” ухвалених 16 січня; відставка уряду Азарова та забезпечення голосування за це з боку Партії регіонів; декриміналізація, припинення переслідувань та звільнення усіх учасників протестів, включно й тих, хто протестує після 26 грудня; притягти до кримінальної відповідальности усіх, хто порушує закони України, неконституційно використовує силу проти протестувальників; забезпечити процес конституційних змін у державі; здійснити повне перезавантаження влади; забезпечити проведення виборів за новим виборчим законом, аби не було фальшувань та маніпуляцій.

Олег Тягнибок повідомив, що вчора опозиція також провела зустріч і з послами чужоземних держав, які висловили своє обурення щодо ситуації в Україні та розпочали вживати конкретних дій щодо запровадження санкцій.

“Зараз розпочався період, коли світове співтовариство розпочало підтримувати нас не лише заявами, а й дієвими кроками. Посольство США вже оголосило, що увело санкції проти низки чиновників, які порушують права людини. Цим особам та їхнім родинам відкликано візи. Це перший дуже дієвий крок, і вони продовжують активно слідкувати за подіями та давати реакцію Януковичу і його оточенню.

Зараз важливий період нашої боротьбі, є емоція, але якщо наша мета – перемога, а не процес боротьби, то маємо діяти з холодним розумом. І коли ми – українське військо, то маємо діяти дисципліновано. Наша поразка, якої чекають на Банковій та у Кремлі, може статися тільки тоді, коли ми розділимося. Тому маємо бути єдиними, як ніколи, і діяти злагоджено та усвідомлювати подальші наслідки і результати наших дій. Вкрай негативно, коли починаються чвари. Ви нам дали мандат довіри та проголосували за нас – ми постійно виробляємо тактику дій, тому вірте, що ми знаємо, що робити, і ми переможемо”, – зазначив Олег Тягнибок.

Лідер “Свободи” також закликав майданівців привітати із 85-ти літнім ювілеєм Патріярха Київського і всієї Руси-України Філарета. Уся громада побажала очільнику Української Православної Церкви Київського Патріярхату многая літа.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.