Авторські статті

Нам не потрібні нові жертви, які втоплять Україну в крові – маємо перемогти і зберегти життя громадян

Нам не потрібні нові жертви на вулиці Грушевського. Нам не потрібні нові жертви, які не призведуть до нашої перемоги, але утоплять Україну у крові. Гадаю, що після сьогоднішнього дня ні в кого не лишилось сумнівів у тому, що Янукович може утопити країну у крові. Але не штука покласти життя. Штука – вижити і перемогти цей режим. І ми мусимо це зробити. Про це 22 січня 2014 року заявив народний депутата України Ігор Мірошниченко під час виступу на Майдані.

Депутат наголосив, що необхідно перемагати в локальній партизанській війні загонами самооборони по всій Україні. Адже саме вони – надзвичайно важливий чинник боротьби для кожного українця, хто сьогодні з каменюкою іде на смерть. Бо там на них чекають снайпери і зброя, і там у нас немає шансів. Але шанс є там, де немає міліції, де банда оголила тили і почуває себе в безпеці.

Парламентар зауважив, що не обов’язково чекати, поки хтось зі сцени дасть наказ. Наказ – це ваше серце. Наказ – це готовність до чину. “Я закликаю тих людей, які вже втомилися стояти на Майдані, усвідомити, що Майдан – це наш форпост, наша фортеця революції. І ми маємо зробити все, щоб у цих виродків не було жодного шансу застосувати зброю проти людей на Майдані. Ми маємо формувати загони самооборони, маємо зробити все, щоб міліція боялася нас, а не Януковича.

Партизанська боротьба і мирний протест можуть співіснувати. Ми, хто готові воювати в дієвий спосіб, не повинні наражати на небезпеку тих, хто готовий зробити свій внесок у мирну українську революцію. Це мають бути різні способи спільної боротьби. Я впевнений, що ми обов’язково переможемо. Ми маємо створити умови, коли міліціянт буде соромитися того, що він іде в погонах, коли “регіонал” буде тремтіти і боятися того, що він “регіонал” і підтримує цей режим. Отоді ми обов’язково переможемо!”

Окрім того, народний депутат зауважив, що санкції Европи і Америки – це важливо, але для нас це не є панацеєю: “Ми не повинні розраховувати тільки на них. Тому що саме від нашої готовности до боротьби залежить майбутнє наших дітей!”

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.