Авторські статті

Наша єдність і послідовна боротьба породжує страх у режиму

12 лютого 2014 року народний депутат України свободівець Олег Гелевей узяв участь в народному вічі у місті Тараща Київської області. До громади також звернувся голова Київської обласної організації ВО “Свобода” Олександр Марченко. Під час виступу свободівці зазначили, що вже понад два місяці триває мирний протест українців на Майдані, однак влада досі не чує власний народ, натомість своїми діями тільки посилює протистояння.

“Влада, яку підпирає Москва, зацікавлена розпочати у країні громадянську війну. Так звані поступки режиму на практиці свідчать про одне, що влада грається зі своїм народом в небезпечну гру. Зараз активістів продовжують засуджувати, а реальні виконавці кривавого розгону досі не покарані. Але наша єдність і послідовна боротьба породжує страх у владного режиму”, – наголосив Олег Гелевей.

Свободівець наголосив, що репресії в Україні тривають і в державі є реальна загроза втрати територіяльної цілісности та державного суверенітету.

“Незважаючи на так звані поступки влади, 11 лютого голові Полтавської обласної організації ВО “Свобода” Романові Чабановському рішенням суду призначили два місяці цілодобового домашнього арешту з носінням електронного браслету. Тому зараз першочерговим завданням є скасування ганебного “закону про заручників”. Цей так званий закон суперечить не лише українському праву, але й елементарному здоровому глузду. Натомість, як стало відомо, сьогодні зранку з повідомлень у ЗМІ, закрили справи проти Олександра Попова, Володимира Сівковича та инших учасників розгону молоді 30 листопада. Закрили згідно з законом про так звану амністію. Крім того, прокуратура нині підтвердила, що за кривавий розгін Майдану нікого не покарають. То це як називається? Злочинців випускають, а активістів саджають? Ми маємо зрозуміти одне – ні кроку назад, знахабнілий режим поводить себе так, наче для нього не існує народу, тому треба їх змусити виконувати вимоги Майдану”, – підкреслив Олег Гелевей.

Свободівець також поінформував громаду про ситуацію щодо конституційної реформи.

“Замість того щоб вирішувати кризу в Україні та нарешті почути власний народ, Президент поїхав до Сочі чи то, щоб відпочити, чи, щоб отримати цінні вказівки від царя Кремля. Однак маємо зрозуміти: аби зупинити нагнітання небезпечної ситуації в країні і врятувати українську державу, необхідно негайно провести конституційну реформу. Нині є кілька варіянтів вирішення питання конституційної реформи – за допомогою закону № 4180, який був ухвалений у першому читанні ще в четвертому скликанні, пакет документів із правками Венеціянської комісії був запропонований Партії регіонів; це законопроєкт, поданий Р.Князевичем, щодо створення правових можливостей для Конституційного Суду виправити свою ж помилку про скасування Конституційної реформи 2004 року та инші варіянти. Фракція ВО “Свобода” голосуватиме “за” в питанні повернення Конституції-2004 року, тому що ця Конституція була скасована з грубим порушенням українського законодавства; Янукович обирався з иншими президентськими повноваженнями і це найшвидша можливість позбавити його узурпованих повноважень”, – наголосив Олег Гелевей.

На завершення, громада міста Тараща ухвалила резолюцію щодо скликання позачергової сесії районної ради, де мали б розглянути питання відставки голови РДА та голови районної ради.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.