Авторські статті

«Наш економічний пророк видав новий перл»: Відомий економіст прокоментував чергову заяву Мілованова

Український міністр Тимофій Мілованов видав черговий перл, заявивши, що курс американського долара по відношенню до гривні залежить від того, яким буде об’єм інвестицій в нашу країну. Про це на своїй сторінці в Facebook написав економіст Олексій Гончаров.

«Тимофій забув, що великі інвестори в першу чергу проводять фундаментальний та технічний аналіз. Виходять з того, що ризик тим більше, чим більше його вірогідність і чим дорожче будуть такі втрати в бізнес-проекті. Друзі, перш ніж формувати свої інвестиційні очікування великий капітал оцінює ризики», – пише він. За словами Гончарова, він часто спілкується з інвесторами і вони говорять про серйозні ризики, зокрема, про конфлікт на Донбасі і про відсутність закону про ринках капіталу. Також інвестори скаржаться на відсутність в Україні сучасних інституцій – систем взаємодії приватних і державних інститутів у таких напрямках, як інновації, наука, фінанси та інвестиції.

На думку Гончарова, він може нескінченно розповідати про всі ризики для інвесторів, однак Кабмін винен і сам про це знати, і звести ці ризики до мінімуму, щоб в Україну прийшли інвестори, проте найбільші інвестори точно не дебіли, і вони завжди будуть прораховувати кожний ризик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh