Авторські статті

«Наш економічний пророк видав новий перл»: Відомий економіст прокоментував чергову заяву Мілованова

Український міністр Тимофій Мілованов видав черговий перл, заявивши, що курс американського долара по відношенню до гривні залежить від того, яким буде об’єм інвестицій в нашу країну. Про це на своїй сторінці в Facebook написав економіст Олексій Гончаров.

«Тимофій забув, що великі інвестори в першу чергу проводять фундаментальний та технічний аналіз. Виходять з того, що ризик тим більше, чим більше його вірогідність і чим дорожче будуть такі втрати в бізнес-проекті. Друзі, перш ніж формувати свої інвестиційні очікування великий капітал оцінює ризики», – пише він. За словами Гончарова, він часто спілкується з інвесторами і вони говорять про серйозні ризики, зокрема, про конфлікт на Донбасі і про відсутність закону про ринках капіталу. Також інвестори скаржаться на відсутність в Україні сучасних інституцій – систем взаємодії приватних і державних інститутів у таких напрямках, як інновації, наука, фінанси та інвестиції.

На думку Гончарова, він може нескінченно розповідати про всі ризики для інвесторів, однак Кабмін винен і сам про це знати, і звести ці ризики до мінімуму, щоб в Україну прийшли інвестори, проте найбільші інвестори точно не дебіли, і вони завжди будуть прораховувати кожний ризик.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України