Політика

Андрій Бабиш зустрівся з президентом України

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Він привітав українців з обранням молодого глави держави, додавши, що це чекає в майбутньому і чехів.

«Вітаю жителів України з обранням молодого президента і молодого прем’єра. Наших громадян це ще тільки чекає», — сказавши Бабиш, виступаючи в Києві перед українськими підприємцями.

«Президент проводити необхідні реформи. Ми бачимо великий потенціал України», — зазначив чеський прем’єр. У поїздці політика супроводжував віце-прем’єр, міністр промисловості і торгівлі Карел Гавлічек, а також почесна делегація чеських підприємців.

Бабиш зустрівся в Києві не тільки з главою держави, але і з українським прем’єр-міністром Олексієм Гончарук та головою парламенту Дмитром Разумковим. Перед зустріччю з ними і виступом на бізнес-форумах, чеський прем’єр побував біля пам ” ятника Вічної слави на могилі Невідомого солдата, а також біля монумента жертвам голодомору в Україні.

Згідно з офіційними даними, українці є найчисельнішою національністю серед емігрантів у Чехії. З 564 тисяч іноземців, які постійно проживають в ЧР на кінець минулого року, 131 тисяч осіб — вихідці з України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України