Андрій Бабиш зустрівся з президентом України

Прем’єр-міністр Чехії Андрій Бабиш зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. Він привітав українців з обранням молодого глави держави, додавши, що це чекає в майбутньому і чехів.

«Вітаю жителів України з обранням молодого президента і молодого прем’єра. Наших громадян це ще тільки чекає», — сказавши Бабиш, виступаючи в Києві перед українськими підприємцями.

«Президент проводити необхідні реформи. Ми бачимо великий потенціал України», — зазначив чеський прем’єр. У поїздці політика супроводжував віце-прем’єр, міністр промисловості і торгівлі Карел Гавлічек, а також почесна делегація чеських підприємців.

Бабиш зустрівся в Києві не тільки з главою держави, але і з українським прем’єр-міністром Олексієм Гончарук та головою парламенту Дмитром Разумковим. Перед зустріччю з ними і виступом на бізнес-форумах, чеський прем’єр побував біля пам ” ятника Вічної слави на могилі Невідомого солдата, а також біля монумента жертвам голодомору в Україні.

Згідно з офіційними даними, українці є найчисельнішою національністю серед емігрантів у Чехії. З 564 тисяч іноземців, які постійно проживають в ЧР на кінець минулого року, 131 тисяч осіб — вихідці з України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh