NASA вразило землян фотографією магнітного поля Сонця

Зміщений енергетичний центр зірки імовірно може бути прихованим потоком енергії та призвести до зсуву в майбутньому, передбачають аналітики.

NASA вразило землян знімком магнітного поля Сонця. Незвичайне фото вразило користувачів своєю красою, а вчені наявністю нових даних досліджень. Відомо, що спостерігачі NASA з обсерваторії Сонячної динаміки (SDO) взяли за основу комп’ютерну моделі і провели моделювання системи. Виявилося, що в порівнянні з магнітним полем Марса і Землі, поле зірки нашої галактики має різкі відмінності. Короткі витки зосередження потоків сили провокують розміщення витків в центрі потужних точок.

Наприклад на Землі магнітне поле використовує центр осі для обчислень, на Марсі картина виглядає більш оптимістично і центрами силових потоків стали рівні території біля планети. Вчені поспішили пояснити різницю і наявність особливого поля у Сонця. Яскрава активна область прямо в центрі Сонця чітко показує концентрацію ліній поля, також як невелика активна область на правому краю, але меншою мірою. За даними експертів, розташування полів обумовлено наявністю високої температури зірки і силою виверження лави на її поверхні.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh