Авторські статтіТехно

NASA вразило землян фотографією магнітного поля Сонця

Зміщений енергетичний центр зірки імовірно може бути прихованим потоком енергії та призвести до зсуву в майбутньому, передбачають аналітики.

NASA вразило землян знімком магнітного поля Сонця. Незвичайне фото вразило користувачів своєю красою, а вчені наявністю нових даних досліджень. Відомо, що спостерігачі NASA з обсерваторії Сонячної динаміки (SDO) взяли за основу комп’ютерну моделі і провели моделювання системи. Виявилося, що в порівнянні з магнітним полем Марса і Землі, поле зірки нашої галактики має різкі відмінності. Короткі витки зосередження потоків сили провокують розміщення витків в центрі потужних точок.

NASA впечатлило землян снимком магнитного поля Солнца

Наприклад на Землі магнітне поле використовує центр осі для обчислень, на Марсі картина виглядає більш оптимістично і центрами силових потоків стали рівні території біля планети. Вчені поспішили пояснити різницю і наявність особливого поля у Сонця. Яскрава активна область прямо в центрі Сонця чітко показує концентрацію ліній поля, також як невелика активна область на правому краю, але меншою мірою. За даними експертів, розташування полів обумовлено наявністю високої температури зірки і силою виверження лави на її поверхні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України