Авторські статтіНовини з Австрії

Австрія увійшла в групу лояльних до Кремля країн у рейтингу протистояння Росії і Євросоюзу

Аналітичний центр European Values провів дослідження на предмет того, як країни, що входять в Європейський союз ставляться до Росії. Експерти European Values провели аналіз відносин країн ЄС до Російської Федерації та склали своєрідний рейтинг.

З’ясувалося, що до країн, які «активно протистояли» Росії увійшли: Швеція, Литва, Латвія, Естонія і Великобританія. Франції, Німеччині, Данії та Іспанії віддана роль «пробуджених» країн, які усвідомлюють загрозу з боку Росії. Хорватія, Ірландія, Болгарія, Словаччина і Бельгія удостоїлися характеристики як «сумніваються, нерішучі і хиткі» держави.

Нарівні з протиставленим Росії країнам Євросоюзу утворилася група лояльних до неї держав. На думку експертів з European Values, Австрія, Люксембург, Мальта, Португалія, Словенія та Угорщина ігнорують або «заперечують існування ворожості з боку Російської Федерації.

Найбільш лояльними по відношенню до Росії країнами Європейського союзу опинилися Греція і Кіпр. Ці країни експертами були поміщені в групу «співпрацюють з Кремлем».
Як зазначається, для складання рейтингу було опитано 16 урядових і 12 неурядових європейських експертів.

Австрия вошла в группу лояльных к Кремлю стран в рейтинге противостояния России и ЕвросоюзаГрафіка: kremlinwatch.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України