Австрія увійшла в групу лояльних до Кремля країн у рейтингу протистояння Росії і Євросоюзу

Аналітичний центр European Values провів дослідження на предмет того, як країни, що входять в Європейський союз ставляться до Росії. Експерти European Values провели аналіз відносин країн ЄС до Російської Федерації та склали своєрідний рейтинг.

З’ясувалося, що до країн, які «активно протистояли» Росії увійшли: Швеція, Литва, Латвія, Естонія і Великобританія. Франції, Німеччині, Данії та Іспанії віддана роль «пробуджених» країн, які усвідомлюють загрозу з боку Росії. Хорватія, Ірландія, Болгарія, Словаччина і Бельгія удостоїлися характеристики як «сумніваються, нерішучі і хиткі» держави.

Нарівні з протиставленим Росії країнам Євросоюзу утворилася група лояльних до неї держав. На думку експертів з European Values, Австрія, Люксембург, Мальта, Португалія, Словенія та Угорщина ігнорують або «заперечують існування ворожості з боку Російської Федерації.

Найбільш лояльними по відношенню до Росії країнами Європейського союзу опинилися Греція і Кіпр. Ці країни експертами були поміщені в групу «співпрацюють з Кремлем».
Як зазначається, для складання рейтингу було опитано 16 урядових і 12 неурядових європейських експертів.

Графіка: kremlinwatch.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh