Авторські статтіТехно

NASA відправить планер на Марс

До кінця літа NASA збирається випробувати літальний апарат Prandtl-m (Preliminary Research Aerodynamic Design to Land on Mars), за допомогою якого на Марсі буде вибрано місце посадки майбутніх пілотованих місій.

В рамках випробувань Prandtl-m з розмахом крил в 61 сантиметр і масою 0,5 кілограма підніметься в повітря на висоту близько 30 кілометрів на повітряній кулі. Вчені обладнають планер камерою і радіометром, призначеним для вимірювання випромінювання на великих висотах в атмосфері Землі.

У наступному році Prandtl-m проведе в повітрі п’ять годин і повернеться на стартовий майданчик, а потім відправиться на навколоземну орбіту заввишки близько 137 кілометрів в комплексі з штучним супутником типу CubeSat.

У разі успішного завершення циклу випробувань NASA передбачає запустити Prandtl-m до Марса не раніше 2022 року разом з наносупутником CubeSat 3U. Планер повинен буде пролетіти на висоті 600 метрів над поверхнею Марса відстань близько 32 кілометрів і виконати зйомку Червоної планети з високим розширенням.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України