NASA відправить планер на Марс

До кінця літа NASA збирається випробувати літальний апарат Prandtl-m (Preliminary Research Aerodynamic Design to Land on Mars), за допомогою якого на Марсі буде вибрано місце посадки майбутніх пілотованих місій.

В рамках випробувань Prandtl-m з розмахом крил в 61 сантиметр і масою 0,5 кілограма підніметься в повітря на висоту близько 30 кілометрів на повітряній кулі. Вчені обладнають планер камерою і радіометром, призначеним для вимірювання випромінювання на великих висотах в атмосфері Землі.

У наступному році Prandtl-m проведе в повітрі п’ять годин і повернеться на стартовий майданчик, а потім відправиться на навколоземну орбіту заввишки близько 137 кілометрів в комплексі з штучним супутником типу CubeSat.

У разі успішного завершення циклу випробувань NASA передбачає запустити Prandtl-m до Марса не раніше 2022 року разом з наносупутником CubeSat 3U. Планер повинен буде пролетіти на висоті 600 метрів над поверхнею Марса відстань близько 32 кілометрів і виконати зйомку Червоної планети з високим розширенням.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh