Науковцями було винайдено пристрій, який може розкрити походження життя в Сонячній системі. В наступному місяці, винахід буде запущено в космос зі станції в США.
Фахівці NASA розробили прилад під назвою Осіріс-Рекс, який дозволить ідентифікувати ресурси. Вартість такого проекту обійшлася в 800 мільйонів доларів. Безпілотний космічний апарат відправиться на астероїд під назвою Бенна, який розташований поблизу Землі. Його метою є збір космічного пилу, який може містити матеріали, необхідні для життя – вуглець і лід.
Старт пристрою відбудеться 8 вересня зі станції ВПС на мисі Канаверал у Флориді. Щодо повернення об’єкта на Землю, то це відбудеться не раніше 2023 року. Новаторство американських вчених, на їх думку, має зібрати набагато більше матеріалу, ніж подібний пристрій японського агентства аерокосмічних досліджень, запущений в 2003 році. До речі, у місії Хаябуса виникли деякі труднощі з пересуванням апарату, що довелося навіть зробити аварійну посадку на поверхню самої цілі.
Космічний апарат NASA призначається для збору як мінімум 60 грам речовин. За попередніми даними, завдяки своїй фактурі, прилад може вміщати понад 300 грам. Відомство обрало саме астероїд Бенну з 500 000 досліджених в Сонячній системі, тому що він має правильний розмір, на який гранично легко приземлитися. Крім того, він багатий на вуглецевий пил, що осів кілька мільярдів років тому.