Авторські статті

“Нас може і не стати, але залишимо по собі пам’ять, легенду для нових борців.”

Англійський The Telegraph сьогодні написав: “Зима в Україні була досить суворою, щоб зупинити танки Гітлера 1941 року, але не масові акції протесту, що охопили центр Києва. Саме майстерна організація пояснює, яким чином мітингарі впоралися із зимою набагато краще, ніж Вермахт. А якщо арктичний мороз не може зупинити їх, то що зможе?”

Націю може врятувати лише народження нової психології переможців, а не вічний стогін скривджених рабів та сльози. 

За весь період протистояння були розбиті, пошкоджені, зірвані мітингувальниками 346 шоломів, близько 200 щитів, 150 бронежилетів, близько 300 комплектів для захисту рук і ніг, близько 30 гумових кийків.Про це заявили в прес-службі управління Внутрішніх військ МВС України.

В момент, коли дії правоохоронних органів спрямовані проти громадян України вже не викликають сумніву, коли законодавча влада приймає закони враховуючи виключно свої інтереси, коли політиків цікавить лише влада та управління простими людьми, коли багатії будують будинки з парканами та озброєною охороною від простого народу, коли збройні сили, замість того, щоб обороняти народ України від реальної загрози тихо відсиджуються, натомість прості сумлінні люди за лічені години мобілізуються без жодних наказів та дають відсіч професійним бійцям в амуніції.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України