Авторські статті

На Київщині мер вигнав з міста загін спецпідрозділу «Беркут»

Відомі своєю жорстокістю і неадекватністю міліціонери з „Беркуту” змушені були виїхати з міста Славутич, оскільки їх не захотів приймати у місті міський голова Володимир Удовиченко, повідомляє “Преса України”.

У Славутич 28 січня прибуло два автобуси з „беркутівцями” з невідомою метою. Але їх зустрів міський голова Володимир Удовиченко і заявив, що він у місті утримує повний порядок і не бажає, щоб ці бійці знаходилися бодай добу у Славутичу.

У місцевому готелі заявили, що вільних місць для „беркутівців” нема.

Принагідно зазначимо, що після розгону Євромайдану в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року міський голова Славутича Володимир Удовиченко вийшов з Партії регіонів.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Я киевлянин с 1930года, помогал, как мог, Руху В.Черновила в 80-х, помогал гавнюку Донию в 90-х, отдавая, возможно, последнее. Сейчас я пенсионер с очень вісокой пенсией в 1335 грн, но считаю нужнім, хотелось бі на єтот раз не ошибиться, и передать в фонд майдана 50 грн, возможно не последний раз.

   1. Я, то буду сушить, а ті чей зад будешь лизать. Вспомни или лучше изучи историю своих правителей после жидо-переворота 1917-го. Уничтожен мелкий бизнес, душат малій в пользу крупного. Средний на грани віживания. Когда тебе менту не дадут зарплату, как ті запоёшь. Тебе уроду наплеветь на медиков, которіх ваши уроді бьют, тебе насрать на учителей, но скоро ті сам будешь без бабла потому, что крішевать будет некого.

 2. Все зрозумiло!!!!Той удодод засраний козачьок!!!Зрадник сцикливий-фу фу потвора.

 3. Молодець!!!!

  Необхідно було тих уродів роздягнути і на мороз!!!!!!!!!!!!

  Та провести з ними фотосесію.

  Мери міст беріть приклад!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.