Авторські статті

На Київщині мер вигнав з міста загін спецпідрозділу «Беркут»

Відомі своєю жорстокістю і неадекватністю міліціонери з „Беркуту” змушені були виїхати з міста Славутич, оскільки їх не захотів приймати у місті міський голова Володимир Удовиченко, повідомляє “Преса України”.

У Славутич 28 січня прибуло два автобуси з „беркутівцями” з невідомою метою. Але їх зустрів міський голова Володимир Удовиченко і заявив, що він у місті утримує повний порядок і не бажає, щоб ці бійці знаходилися бодай добу у Славутичу.

У місцевому готелі заявили, що вільних місць для „беркутівців” нема.

Принагідно зазначимо, що після розгону Євромайдану в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року міський голова Славутича Володимир Удовиченко вийшов з Партії регіонів.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України