Новини

Народний шанс – відгуки, що це таке, товари з каталогу

Більшість людей думає, що стати Переможцем у будь-якій акції просто неможливо за визначенням. Цей стереотип сформувався досить давно і живе й досі. Причиною такої недовіри до більшості розіграшів та акцій є лотереї. Воно і зрозуміло, купуючи квиток, який вважається «щасливим» в більшості випадків таким не є. Купуючи ще й ще з надією на виграш, Ви витрачаєте набагато більше, а на заміну отримуєте «дірку від бублика», йдучи в мінус.

На відміну від лотерей, багато компаній проводять рекламні та маркетингові акції з призами та подарунками без розводу, при виконанні певних умов. Тому, якщо Ви любите брати участь у таких акціях та отримувати призи, радимо звернути увагу на компанію «Народний Шанс».

Народний шанс – що це таке?

«Народний Шанс» – це українська компанія, яка займає провідні позиції серед компаній дистанційної торгівлі в Україні. Ось уже 12 років жителі України замовляють товари масового споживання за телефоном та каталогами. Це зручно, адже завдяки системі поштових відправлень навіть жителі віддалених населених пунктів можуть без проблем отримати різноманітну продукцію за короткий термін.

Компанія «Народний Шанс» виробляє продукцію під власною маркою, використовуючи лише високоякісну сировину виключно українських постачальників. Таким чином, компанія не лише підтримує вітчизняного виробника, а й заощаджує на імпорті. Перевага компанії «Народний Шанс» полягає не тільки в широкому асортименті якісних товарів, а й у регулярних маркетингових акціях із грошовими призами.

Чому варто довіряти?

Протягом 12 років «Народний шанс» щомісяця проводить маркетингові акції для всіх клієнтів компанії. Вже понад 20 тисяч клієнтів переконалися у чесності та прозорості проведення акцій та висловлюють лише позитивні відгуки про Народний шанс.

Розіграш проводиться згідно з чинним законодавством України за участю державного юриста. Тому, на запитання чи може бути це обман чи ні, відповідь очевидна. На сайті ви можете ознайомитись з офіційними правилами маркетингової компанії, які розміщені у вільному доступі. У разі виграшу з переможцем акції підписують офіційний договір, завірений нотаріально.

Як пройти реєстрацію на сайті Народний шанс?

Щоб взяти участь у маркетинговій акції від компанії «Народний Шанс», необхідно мати українське громадянство і досягти повноліття. Щоб пройти просту реєстрацію на сайті https://narodnyy.com вам знадобиться менше хвилини.

  1. Вкажіть свої контактні дані: ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону та электрону пошту.
  2. Після того, як ви вказали усі дані, вам прийде смс від номера 0442993110 з підтвердженням успішної реєстрації в програмі лояльності.
  3. Після цього з вами зв’яжуться Представники компанії «Народний Шанс» та детально ознайомлять вас із правилами та умовами участі в акції.

Як визначається переможець?

Щоб взяти участь в акції поточного місяця від компанії «Народний Шанс», необхідно замовити та сплатити щонайменше одну посилку. Адже це так просто, замовляючи потрібні продукти, такі як товари для краси, будинку та здоров’я, ви вже стаєте автоматичним учасником акції. Кожна викуплена посилка є додатковим шансом на перемогу. Переможець маркетингової акції визначається наприкінці місяця Призовою Комісією за участю державного юриста способом автоматичного підбору призового номера. Тому шанс на виграш має кожен!

Які товари є у каталозі Народний шанс?

Асортимент товару «Народний Шанс» настільки широкий, що зможе порадувати найвибагливіших покупців. На сторінках каталогів «Народний Шанс» ви зможете знайти:

  • Товари для дому, кухні та органічну побутову хімію.
  • Товари для краси (натуральні креми, шампуні, маски для волосся, гелі для душу, кондиціонери тощо)
  • Товари для здоров’я (біодобавки та сиропи для профілактики та зміцнення систем організму, крему та розтирання).

Продукція виготовлена ​​за високоякісними натуральними компонентами та сировини за оригінальною рецептурою та європейськими технологіями. В асортименті компанії – товари, які пройшли всі необхідні перевірки якості, тестування та мають усі необхідні сертифікати якості.

Разом із високоякісним товаром ви отримаєте швидку доставку на найближче відділення пошти. Варто звернути увагу, що компанія «Народний Шанс» працює БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ. Здійснюючи замовлення, ви не вносите гроші. Замовлення оплачуєте виключно після отримання та перевірки товару. Якщо товар не підійшов, можна отримати 100% компенсацію за повернення.

Відгуки переможців

Можете не сумніватися, що маркетингова компанія чесно вибирає переможців, адже відгуки про Народний шанс тільки хороші.

У посилці з продукцією «Народного Шансу» вас може очікувати приємний сюрприз. У цьому переконалася Світлана Захарівна, яка отримала не лише своє чергове замовлення, а й новину про отримання призу 20 000 гривень!

«Я медик за освітою. Вже понад рік замовляю кошти для дому, краси та здоров’я. Детально познайомилася з продукцією компанії, коли була вдома та відновлювалася після травми. Я маю проблеми з очима, тому часто замовляла профілактичні засоби для підтримки здоров’я очей. Останньою моєю покупкою були сиропи для зору. Разом із посилкою отримала листа, де було зазначено про виграш. І вже за кілька тижнів – отримала виплату на картку! Я дуже задоволена співпрацею з «Народним Шансом» і далі замовлятиму товари за ексклюзивними цінами та приємними знижками!»

Ще чергові 30 000 гривень стали чудовим подарунком для багатодітної родини смт Вінницької області. Василь Іванович , батько п’ятьох дітей, постійний покупець продукції Народний Шанс:

«Я замовляю, бо справді допомагає. У сина часто коліна ниють. Мазь для суглобів, яку замовив тут, справді працює. А ось кошти, що купували в аптеці, не допомагають. Отримані гроші планую витратити на автомобілі для сім’ї. Дещо накопичив, і тут якраз удача! Замовлятиму товари і далі, бо вони хороші і вдома потрібні. Я раджу не боятися, замовляти будь-які засоби для здоров’я, краси чи будинку, адже ви автоматично станете претендентом на грошовий приз! Вірте у свій успіх!»

«Пам’ятаю своє перше замовлення! Я замовляла парфум та гель для душу для свого чоловіка. Після отримання посилки, почалися інші замовлення. Зараз дуже часто замовляю бальзами для суглобів, сироп для нормалізації тиску. А ще обожнюю побутову хімію. А найприємніше це разом з покупками отримати 30 000 гривень! Звичайно, я і надалі замовлятиму продукцію цієї компанії! Дякуємо, що є “Народний Шанс”! Ця компанія змінює життя простих людей на краще! З повагою, Іраїда Миколаївна.»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України