Новини

Компанія Твій скарб що це таке – відгуки про Твій скарб

Робити покупки та отримувати за це гроші – думаєте міф? Ні! Це дійсність, яка сьогодні доступна кожному з мешканців України. Реальні переможці лотереї Твій скарб прямо зараз готові розповісти про вигоду, яку обіцяє цей унікальний розіграш.

Компанія Твій скарб що це таке?

Компанія Твій скарб – це можливість співпраці з державною маркетинговою компанією, яка пропонує придбати якісну продукцію за приємними цінами. Усі позиції можна побачити у каталозі на офіційному сайті www.tviyskarb.com. Але це не всі особливості співпраці з цією організацією. У рамках її діяльності проводиться особлива програма лояльності, участь у якій доступна всім охочим.

Серед учасників програми щомісяця обирають переможців, які отримують реальні грошові призи та можуть витрачати їх на свої потреби. Відгуки про Твій скарб підтверджують, що вже сьогодні є безліч людей, які вже стали переможцями, просто купуючи якісні товари на даному інтернет-майданчику. Розлучення чи ні – вирішувати кожному, але поганій компанії було б не вигідно відправляти реальні посилки та приймати оплату вже за фактом отримання. Набагато ймовірніше, що гроші намагалися б виманити раніше. А тут все чесно та продумано так, щоб було зручно, насамперед, клієнтам.

Навіщо можна довіряти Твій скарб?

Відгуки про Твій скарб – це недостатній аргумент? Тоді варто вникнути в деталі роботи компанії, щоби зрозуміти – це не розлучення!

полюКомпанія Твій скарб працює відповідно до законодавства України, а значить повністю відповідає правовому. На сайті є детальні правила участі, які неухильно дотримуються. Є кілька розмовних переваг співпраці з цією організацією:

 • клієнт платить тільки за посилку – жодних інших внесків не робиться;
 • оплата товару відбувається з отриманню поштою, тобто. має реальну зворотну адресу та гарантія повернення/обміну;
 • товари представлені від українського виробника за заниженими цінами, т.к. робота ведеться з реалізації продукції без третіх осіб;
 • на сайті клієнт проходить реєстрацію та отримує особистий кабінет, де може відстежувати свої замовлення;
 • є контактний номер телефону, яким можна зв’язатися з організатором безпосередньо;
 • виграш видається в офіційному офісі компанії по пред’явленню паспорта, а результати кожного розіграшу оприлюднюються.

До того ж всі відгуки про компанію Твій скарб завжди на увазі. Якби це було розлучення, то люди про це б не промовчали, з огляду на те, що є безліч незалежних майданчиків для них.

Що можна замовити на сайті Твій скарб?

Компанія пропонує купувати вигідні товари щоденного користування: побутова хімія, засоби догляду за собою, оздоровчі препарати для різних проблем та віку. Виробники знаходяться в Україні, але випускають товари високої якості, які йдуть не лише на внутрішній ринок, а й на експорт.

У звичайних точках продажів теж можна знайти такі товари, але вони будуть у рази дорожчими. Тут компанія працює безпосередньо з постачальниками та гарантує якість та кращу ціну. Аферистам навряд чи це було б потрібно, але Твій скарб доводить, що дбає про своїх клієнтів і готовий для них робити все можливе.

Які акції існують у компанії?

Акції у Твій скарб проходять регулярно. Можна придбати товари за зниженими цінами навіть щодо вартості на сайті. Це дозволяє заощаджувати на звичайних потребах та накопичувати на велику мрію.

Втім, якщо брати участь у програмі лояльності Твій скарб, то збирати довго не доведеться. Учасниками розіграшів щомісяця стають одразу кілька осіб, які можуть отримати до 40 тис. грн.

Що потрібне для участі в акції?

Для участі в акції «Твій скарб» потрібно, щоб учасник відповідав необхідним вимогам добору:

 • був громадянином України;
 • мав паспорт та реєстрацію в будь-якому регіоні країни;
 • досяг повноліття;
 • оформив замовлення на товари з каталогу Твій скарб та отримав їх;
 • повідомив про отримання представника компанії та посів місце серед учасників у списку;
 • дочекався дня розіграшу та оголошення переможців.

Де та як можна забрати виграш?

Про те, що вдалося виграти, буде повідомлено у телефонному форматі. Клієнт прибуде до офісу компанії та отримає гроші, переконавшись особисто, що це не лохотрон.

Головний офіс знаходиться у Києві, куди потрібно прибути особисто із посвідченням особи. Після того, як буде улагоджено формальності, гроші передадуть клієнту в користування.

Відгуки про компанію Твій скарб від переможців

Софія Петрівна, 70 років, пенсіонерка

Крем для лікування суглобів тут просто приголомшливий, а головне, у нього невисока ціна, що дуже важливо за моєї невеликої пенсії. Я замовляла його тут тричі, але востаннє мене втішили, що я стала переможницею. Гроші довелося забирати разом із родичами – було страшно їхати однією. Думала обдурять. Але все пройшло швидко. Показала паспорт, заповнили папери та гроші передали мені. Ось і не вір після цього у дива!

Степан Іванович, 67 років, пенсіонер

Замовляв мені через цей сайт вітаміни для зору онук. А потім і мене навчив користуватися сайтом, щоб я йому не набридав зайвий раз. Ось я вивчив правила та вирішив взяти участь в акції. Отримав, як звичайно, посилку і повідомив, що вона прийнята. Мені сказали, що виграш пройде найближчим часом і треба бути напоготові. Говорили, що можна побачити імена переможців у соціальних мережах, але я там не буваю. Тому просто чекав на дзвінок і дочекався. Порадували подарунком у 20 тис. грн. Відклав на дитячий майданчик у дворі для онуків. Влітку поставлю.

Олексій Сергійович, 56 років, директор заводу

Придбав на сайті сироп для підтримки серця. Його мені порадили лікарі після інфаркту. Дуже якісний препарат. Забув про біль та тяжкість за грудиною. А тут ще й порадували звісткою, що я став переможцем розіграшу. 40 тис. Грн. тепер мої і навіть їхати далеко за ними не довелося – живу під Києвом. Отримав гроші того ж дня, коли мені зателефонували.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України