Авторські статті

Народні ради будуть легітимними органами місцевого самоврядування

“На Вінниччині опозиційні сили, створивши Народні ради, які будуть легітимними органами місцевого самоврядування, продовжують тиск на владу та Партію регіонів. Обласна влада на чолі з головою ОДА І.Мовчаном брутально порушує свої обіцянки щодо припинення репресій, обшуків та арештів учасників мирних акцій протестів. Влада знову перейшла до політики терору щодо українців, незгодних із її діями. Ми й надалі пліч-о-пліч з народом будемо боротися, щоб якнайшвидше усунути кривавий диктаторський режим в Україні. Наша мета – повне перезавантаження влади, а саме відставка Януковича, дострокові президентські та парламентські вибори”, – наголосив 9 лютого 2014 року на Народному віче у Вінниці голова Вінницької обласної “Свободи” Олексій Фурман.

Перед вінничанами виступив член Вінницького обласного комітету ВО “Свобода”, помічник народного депутата України Володимир Барцьось, якому вручили повідомлення про підозру в організації захоплення будівлі Вінницької ОДА 25 січня 2014 року: “Лише боротьба зробить нас вільними. Ми маємо перейти від оборони до наступу. Останні хвиля репресій у Вінниці підтверджує той факт, що жодні домовленості з владою “регіоналів” не варті паперу, на якому вони підписані. Як казав отаман “Орел” Яків Гальчевський, відомий майстер підпільно-партизанської боротьби, “Кожна жертва це цеглина у наш національний будинок”. Тому не маємо зробити все можливе, щоб перемогти”.

Додамо, 10 лютого на 11:00 відбудеться допит Володимира Барцьося як підозрюваного у слідчому управлінні УМВС у Вінницькій області (Чорновола, б. 5).

Вінницька “Свобода” пікетуватиме управління та вимагає зупинити переслідування члена обласного комітету Вінницької обласної організації ВО “Свобода” і помічника-консультанта народного депутата України Андрія Мохника Володимира Барцьося. Націоналісту інкримінують підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за штурм будівлі Вінницької ОДА. Зокрема за ч.1 ст. 294 (“Активна участь у масових заворушеннях, що супроводжувалися захопленням будівлі), ст.341(“Захоплення будівлі з метою незаконного користування нею та перешкоджання її нормальній роботі”), ч.2 ст.342 ККУ (“Опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними покладених обов’язків”).

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України