Авторські статті

Лідер “Правого сектору” Дмитро Ярош: ми просто приречені перемогти

“Якщо переговори зайдуть у глухий кут, ми розглядатимемо різні варіанти тиску на владу”, – зазначив Ярош.

На сайті “Главред” відбувся чат із лідером руху “Правий сектор” Дмитром Ярошем. Спілкуючись із читачами, він розповів, як далі може розвиватися ситуація в Україні, про шляхи врегулювання політичної кризи, те, наскільки ймовірне поновлення силового протистояння міліції та Майдану, якими методами слід тиснути на владу, та як “Правий сектор” бачить ведення переговорів.
Також Ярош розповів, коли активісти руху готові піти з вулиці Грушевського, поділився баченням необхідних Україні змін та того, що слід було б зробити після революції, і розповів про політичне майбутнє “Правого сектору”, а також запевнив, що Україна буде єдиною державою, де пануватимуть свобода, справедливість і добробут.

Подаємо стенограму чату із Дмитром Ярошем.
London: Я дуже рада, що у нас є такі особистості. От тільки опозиція недолуга. Ходять, як три ослики. Не треба було йти на переговори з “гарантом”. З шулерами не можна мати справи. Але, на жаль, вже є дуже великі розчарування серед людей. І як вийти з цієї ситуації тепер невідомо. Яка Ваша думка?
Дмитро Ярош: Позиція “Правого сектору” з самого початку всіх цих подій була однозначною: повстанський рух має бути єдиним. Тому я не хочу критикувати. Лідери опозиції роблять те, що можуть робити.

Але при цьому всьому ми пропонували свій варіант ведення переговорів. Майдан мав бути представлений у цих переговорах, хоча б у якості контролюючої сторони. Бо ми неодноразово бачили, як створюються певні конструкції, про них говориться зі сцени, а потім все відбувається з точністю до навпаки. Тому народ, Майдан мав би контролювати переговори і, таким чином, здійснювати певний психологічний тиск і на владу, і на опозицію. Але не хочуть допускати представників Майдану на переговори. Проте це їхнє право, бо свого часу Майдан їм дав певний мандат на переговори, тож все відбувається так, як відбувається.

Але тиск на владу треба посилювати, і посилювати не обов’язково у вигляді коктейлів Молотова. Є багато інших засобів: і ті ж самі страйки, і інші методи, за допомогою яких можна тиснути, щоб переговори дали результат. Бо ця влада розуміє тільки мову сили. Без тиску на неї досягнути результатів буде неможливо.

Татьяна Ларина: Прочитала письмо Юлии Тимошенко к своей команде, я и мои друзья с ней полностью согласны! Ее коллеги – по-моему, нет. А каково Ваше мнение о ее тезисах?
Дмитро Ярош: На мою думку, вона має право на свою позицію, і вона її висловила. Погоджуватися чи ні тут важко.

Я, все ж таки, прихильник того, щоб переговори тривали. Якщо вийти з переговорів, знову буде силове протистояння. Не хочеться мені робити моїх хлопців гарматним м’ясом. Тому вважаю, що переговори повинні продовжуватися, але мають бути більш ефективними.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.