Авторські статті

Народ України з Майдану вчергове звернувся до Юлії Тимошенко

Розглянули ваше резюме на вакансію «Президент України». Зазвичай ми не деталізуємо відповіді претендентам, але в даному випадку вирішили зробити вийняток. Ми звітуємо собі в тому, що співробітник, недавно з гуркотом звільнений з цієї посади, раніше вчинив з вами несправедливо (не лише з вами). І, швидше за все, у вас є певне почуття реваншу, бажання отримати компенсацію за ці втрати.

Поспішаємо повідомити, що ці очікування є хибними, жодних зобов’язань з цього питання перед вами ми не несемо. В першу чергу, звертаємо вашу увагу на недоречність і неприйнятність використання при співбесіді фраз, що позиціюють вас як вже прийнятого чи бажаного співробітника. Наприклад, «виступлю гарантом», «виконаю вимоги» і так далі. Це дуже кидається в очі і явно викриває ваші справжні наміри.

Річ у тому, що на цю позицію ми хочемо вибрати претендента, який би відповідав вкрай суворому ряду критеріїв. Наприклад, не будував би корупційних схем у минулому, не брав участь в змовах з Росією, як у 2009 році. Раніше пред’явлені до вас звинувачення, хоча і є надмірно роздутими, але все ще залишаються дуже серйозними і такими, які тягнуть за собою кримінальну відповідальність. Враховуючи вищесказане, щоб не псувати ваш імідж відмовою, просимо відкликати свою кандидатуру самостійно.

Просимо також не відправляти резюме на вакансію «прем’єр міністр» або інші вакансії у виконавчій владі. В іншому випадку, нам доведеться застосувати до вас процедури професійної люстрації. Зі свого боку, пропонуємо розглянути вельми почесну вакансію «лідера фракції» на позачергових виборах Верховної Ради 25 травня 2014 року.
Будь ласка, віднесіться до відповіді з повагою, а ще краще — посприяйте просуванню на цю позицію молодших, здібніших і компетентніших кандидатів.

З повагою, Народ України з Майдану.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України