Авторські статті

Наразі існує загроза територіяльній цілісності України та недоторканності її кордонів

28 лютого 2014 року Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО, виконувачем обов’язків керівника якої є свободівець Олег Осуховський, звернулася до Голови Верховної Ради України та в.о. Президента Олександра Турчинова.

У зверненні йдеться про потребу активізації співпраці у військово-оборонній галузі між Україною та Північноатлантичним альянсом у зв’язку з можливими спробами посягання на територіяльну цілісність та суверенітет України.

Ситуацію прокоментував народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Осуховський: “Наразі існує загроза територіяльній цілісності України та недоторканності її кордонів, яка суттєво посилилися останніми днями. Невиконання Російською Федерацією обов’язків гаранта суверенітету і безпеки нашої держави відповідно до Будапештського меморандуму 1994 року змушує негайно активізувати практичну співпрацю України з Північноатлантичним альянсом, передусім у військово-оборонній галузі. Зокрема, найближчим часом варто організувати на території України військові навчання за участю підрозділів збройних сил держав – членів НАТО. У зв’язку з цим вбачається доцільним звернення Голови Верховної Ради України до Голови Парламентської асамблеї НАТО щодо підтримки такої ініціятиви в парламентських колах Альянсу та його членів. Окрім того, необхідне відповідне доручення виконувача обов’язків Президента України до урядових структур стосовно такого ж звернення до Генерального секретаря НАТО”.

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО розробила відповідний текст звернення до країн – членів

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…
    Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.