Наразі існує загроза територіяльній цілісності України та недоторканності її кордонів

28 лютого 2014 року Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО, виконувачем обов’язків керівника якої є свободівець Олег Осуховський, звернулася до Голови Верховної Ради України та в.о. Президента Олександра Турчинова.

У зверненні йдеться про потребу активізації співпраці у військово-оборонній галузі між Україною та Північноатлантичним альянсом у зв’язку з можливими спробами посягання на територіяльну цілісність та суверенітет України.

Ситуацію прокоментував народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Осуховський: “Наразі існує загроза територіяльній цілісності України та недоторканності її кордонів, яка суттєво посилилися останніми днями. Невиконання Російською Федерацією обов’язків гаранта суверенітету і безпеки нашої держави відповідно до Будапештського меморандуму 1994 року змушує негайно активізувати практичну співпрацю України з Північноатлантичним альянсом, передусім у військово-оборонній галузі. Зокрема, найближчим часом варто організувати на території України військові навчання за участю підрозділів збройних сил держав – членів НАТО. У зв’язку з цим вбачається доцільним звернення Голови Верховної Ради України до Голови Парламентської асамблеї НАТО щодо підтримки такої ініціятиви в парламентських колах Альянсу та його членів. Окрім того, необхідне відповідне доручення виконувача обов’язків Президента України до урядових структур стосовно такого ж звернення до Генерального секретаря НАТО”.

Постійна делегація Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО розробила відповідний текст звернення до країн – членів

Comments

0 comments

One comment

  1. Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…
    Неудобная правда о Майдане свои стреляли в своих! Ютуб…. не стреляйте нашим в спину…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh