Війна РФ проти України

Спецпризначенці СБУ ефектно уражають десятки одиниць російського озброєння та військової техніки. Відео

Наочний приклад, чому треба "добивати" зброю рашистів, якщо "тракторні війська" до неї не підберуться

Або як спецпризначенці СБУ ефектно уражають десятки одиниць російського озброєння та військової техніки

Джерело: СБУ, Defence Express

Час від часу у мережі публікуються відео, як наші військові за допомогою бомби з безпілотного літального апарату чи інших засобів “добивають” техніку російського окупаційного війська, яку рашисти кинули прямо на полі бою, тікаючи від ударів від наших військових.

І часто під такими відео можна побачити коментарі на кшталт “а нащо ризикувати безпілотником, витрачати боєприпаси тощо, коли можна потім її затрофеїти” ну або щось на кшталт подібного.

Ілюстративне відео роботи з БПЛА по ворожих танках

Насправді на таку тезу є доволі проста та очевидна відповідь – якщо техніку нереально забрати через інтенсивні бойові дії чи з інших причин, то краще все ж таки її знищити або ж щонайменше пошкодити, бо є великий ризик того, що ворог зрештою зможе забрати цю техніку і знову кинути в бій або ж відправити на ремонт.

Наочним прикладом може слугувати нещодавнє відео Служби безпеки України з роботою спецпризначенців, які за п’ять днів записали в свій актив десятки уражених цілей – танки, БМП, бліндажі з піхотою, склад з боєприпасами тощо.

Серед цілей, зокрема, були інженерна машина ИМР-2М, танки Т-72 різних версії, БМП-2 тощо. І ця техніка була саме покинута російським військом під Вугледаром, що на Донеччині.

І в Ukraine Weapons Tracker звернули увагу на ось такий цікавий факт – що рашисти покинули ці машини ще на початку лютого, але з того часу з усієї техніки “зникли” один танк Т-72Б3 та ще одну БМП-2 – ймовірно, їх забрали назад рашисти, і згодом бійці СБУ вирішили, що краще буде “добити” цю техніку, аніж дозволити окупантам забрати ще більше машин.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України