Авторські статтіТехно

Найпростіший спосіб перенести дані з Android на iPhone

1Змінити мобільну платформу з кожним днем ??все легше і легше. Випустивши безкоштовний додаток Move to iOS для Android, компанія Apple зробила цей процес неймовірно простим. Утиліта перемістить всі контакти, фотографії, інформацію календаря, замітки і багато іншого з Android-смартфона на новий iPhone.

Найбільш підходящим варіантом для перенесення даних є варіант настройки iPhone в режимі «Як новий». Якщо цей крок пропущений, то ви можете легко скинути смартфон до заводських налаштувань і перейти до цього кроку. Припустимо, що ви налаштовуєте iPhone, як новий.

Процес перенесення даних за допомогою Move to iOS

1. Почавши настройку нового iPhone, на екрані «Програми та дані» виберіть варіант «Перенести дані з Android».

2

2. Скачайте додаток Move to iOS на ваш Android-смартфон з магазину Google Play і запустіть його після завершення установки.

3. Ознайомтеся з угодою користувача і дійдіть до варіанта підтвердження операції за допомогою перевірочного коду.

4. Дочекайтеся отримання коду і введіть його на екрані перенесення даних з Android на новому iPhone.

3

5. Виберіть всі об’єкти, дані, контакти, фотографії та інші елементи, які необхідно перенести на iPhone. Після цього процес перенесення займе деякий час, залежно від кількості вибраної інформації та швидкості інтернет-з’єднання.

6. Після завершення перенесення натисніть «Готово» і продовжуйте звичайну настройку iPhone.
Додаток Move to iOS працює коректно, але в будь-якому випадку варто переконатися, що всі вибрані дані, включаючи фотографії та контакти, були скопійовані правильно.

Якщо виникли все-таки проблеми, то перенести контакти з Android на iPhone можна за допомогою цієї інструкції. Для переміщення фотографій для початку скопіюйте їх на комп’ютер, а потім синхронізуйте з iPhone.

Переконавшись в успішному перенесенні даних з Android, можна скинути «гуглофон» до заводських налаштувань для підготовки телефону до продажу або передачі новому власнику.

Тепер вам залишається лише насолоджуватися вашим новим iPhone і вивчати всі його можливості!

MacDigger.ru

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.