Новини

Найпоширеніші поломки iPhone

zahruzhennoe-1
Ви дізнаєтеся про три найпоширеніші поломки iPhone. Четверта – це «криві руки». Але від четвертої нічого не врятує, так що переходимо до решти трьох. Запам’ятайте яка б поломка не виникла у вашого iPhone краще звертатися у провірений сервісний центр наприклад: http://i8.com.ua, тут проводять якісний ремонт iPhone по самим низьким цінам і надають гарантію 6 місяців.

1. Ой, впав

Мабуть, найчастіший, самий неприємний і самий «дорогий» вигляд шкоди айфону – розбите скло. Для старих моделей заміна дисплея була нетрудомістка і недорога процедура. Тепер же моделі останніх поколінь серйозно спустошать вашу кишеню.
Займає сама процедура заміни трохи більше півгодини. Як правило, необхідні компоненти вже є у співробітників сервісу. Не радимо шукати, де зовсім дешево: вам просто поставлять «копійчаний» модуль низької якості.
До слова, уникнути витрат і розставання зі смартфоном зможе захисне скло або плівка, які в більшості випадків врятують модуль від пошкоджень. Коштують вони відносно недорого, що в рази дешевше, ніж заміна модуль дисплея.

2 Він швидко розряджається

Навіть якщо айфон не впав, він рано чи пізно зламається. Виною тому – акумулятор. Він не нескінченний: ресурс сучасних акумуляторів розрахований приблизно на півтора-два роки адекватної роботи, після чого комірки починають здавати під впливом зовнішніх факторів.
Найчастіше знос настає через регулярне використання неякісного, китайського зарядного пристрою, який повільно, але вірно «вбиває» електроніку смартфона. Також на термін служби впливає температура експлуатації: залишивши айфон в машині на ніч при мінусовій температурі або забувши його на сонці, ви серйозно скоротите не тільки ресурс (і час автономної роботи), а й час до повної відмови запчастини.
Час служби акумулятора залежить від неймовірно великої кількості «дрібниць», включаючи вологість! Тому навіть при всьому бажанні ви не зможете простежити за всіма негативними факторами. Але ви можете швидко зрозуміти, що вас наздогнала біда, якщо:
індикатор заряду показує невірні дані;
батарея незвично швидко розряджається;
пристрій відключається заздалегідь, до повної розрядки;
підводиться задня кришка (терміново в сервіс);
здуття екрану (все дуже погано);
вимикання на морозі або на спеці.
Усунення цієї проблеми займає 15 хвилин часу в перевіреному сервісі. Вам просто знімають задню кришку і акуратно замінюють батарею. Але тут є свій нюанс. Шукайте хороший сервіс, де вам дадуть гарантію на акумулятор (і не місяць-два). Дешеві китайські акумулятори ” швидко вмирають”, особливо якщо були закуплені у поганих постачальників. Не створюйте собі додаткові проблеми, погоджуючись на ризик з батареєю.

3. Втоплений iPhone

Волога, яка потрапляє в iPhone, може призвести до незворотних наслідків: від пошкодження мікросхем до виходу з ладу акумулятора.
Перша і основна порада при виявленні такої проблеми: швидко вимкнути iPhone і віднести в перевірений сервіс, де його просушать і протестують всі деталі на предмет пошкодження. Нормальні місця, де дбають про репутацію, зроблять діагностику безкоштовно.
Послуга з просушування iPhone в iCases обійдеться в 150-250грн.. Але замовляти її є сенс тільки за умови, що ніяких додаткових ушкоджень девайс не поніс. Це буває рідко.
У компанії роблять безкоштовну діагностику і, якщо у вас щось зламається, ви про це теж дізнаєтеся. Вартість повноцінного ремонту сильно залежить від маси факторів (що зламалося, що можна замінити, що можна почистити), але вона навряд чи буде дешевою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України