Новини

Найманці атакують по всій лінії фронту

Українські солдати на різних частинах фронту повідомляють про активізацію російських найманців і регулярних підрозділів. Інформацію про часті обстріли і штурми підтвердили бійці в районі Станиці Луганської, Дебальцеве і в районі Донецького аеропорту, повідомляє liga.net

“Як з ланцюга зірвалися. Обстріл за обстрілом. Луплять з усього, що тільки можна, відстрілялися і йдуть вперед. Пробити нашу оборону не можуть, на втрати не вважають, але атаки не припиняються”, – повідомив один з бійців Національної гвардії в районі Дебальцево, де російські війська і найманці намагаються створити котел.

Аналогічна інформація надходить і з інших ділянок фронту – з луганського і маріупольських напрямків. Бійці полку “Азов” разом з частинами ЗСУ та Національної гвардії в ці хвилини продовжують відбивати напади на південному фронті.

За повідомленнями бійців, найбільше від нападів росіян і бойовиків страждають місцеві жителі.

Нагадаємо, сьогодні російська реактивна артилерія завдала удару по мирному Артемівську, який знаходиться далеко в українському тилу за лінією фронту. На даний момент підтверджена загибель 7-річної дитини. Ще троє дітей отримали поранення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України