Новини з Австрії

Найкраща у світі кав’ярня в аеропорту знаходиться у віденському Швехаті

Креативна агенція KTHE I TEAM FARNER отримала цього року нагороду за найкраще у світі кафе в аеропорту завдяки австрійському кавовому бренду Bieder & Maier в Відні.

Креативна агенція KTHE I TEAM FARNER була удостоєна нагороди “Airport Coffee or Tea Offer of the Year” за австрійський кавовий бренд Bieder & Maier на церемонії нагородження знаменитої премії FAB Awards у Бангкоку. Кафе знаходиться в Терміналі 3 аеропорту Відня. Таким чином, нова інтерпретація Віденської кав’ярні здобула перемогу над номінованими світовими брендами, такими як Costa Coffee або Ralph Coffee.

Кав’ярня була розроблена у співпраці з архітекторами The Black Square і запущено в 2022 році в партнерстві з оператором Lagardère і аеропортом Відня. Кафе в аеропорту Відня відрізняється інтер’єром, виконаним з високоякісних матеріалів, таких як чорне дерево, латунь, мармур та оксамит. Ще одним привабливим моментом є спеціально створені та намальовані шпалери Chinoiserie від Allison Cosmos.

«Ця нагорода — це велика честь, а також підтвердження того, що з Bieder & Meier ми точно дотримуємося духу часу. Ми раді досягти успіху на міжнародній арені», — заявили Руді Кобза та Валентин Зігльрайтмайєр із Bieder & Maier. «Дякую нашим партнерам The Black Square, Lagardère, KTHE | Team Farner та Віденський аеропорт».

Кав’ярня Bieder & Maier привертає увагу в Терміналі 3 та ідеально вписується в асортимент високоякісних ресторанів аеропорту. Пасажири отримують не лише приємне кафе та закуски, а й високоякісний відпочинок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України