Авторські статтіТехно

Найбільша яхта у світі. Відео

Ця яхта більше походить на якийсь футуристичний бойовий корабель, ніж на звичайну яхту для прогулок. І, тим не менш, це вітрильна яхта, щогли якої вище Біг Бена. Належить вона російській мільярдерові Андрію Мельниченко.

Корабель отримав назву «Біла Перлина» і вражає своїми масштабами: довжина – 133,5 метра, висота – 91,5 м, вага – 14,224 тонн. Масивне судно управляється з великого тачскріна на містку, а дизельно-електричний двигун здатний розганяти яхту до 39 км /год. Для кіля «Білої Перлини» був створений гігантський цілісний шматок вигнутого скла, один з найбільших у світі. На яхті вісім палуб, посадочний майданчик для вертольотів і навіть оглядовий відсік під водою.

Вартість яхти – 400 мільйонів доларів, з яких Мельниченко планує частину повернути, ліцензувавши частину технологій, використаних при будівництві яхти, для комерційного використання.

Побудована Філіпом Старком в Німеччині, «Перлина» поки проходить пробне плавання. «З часів епохи великих парусних суден, таких як« Катті Сарк », таких величезних вітрильних яхт не будували ніколи», – сказав Бенджамін Молтбі, фахівець по супер яхтах, газеті Daily Mail.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.