Найманці Путіна створюють провокації в Європі

Політики країн Євросоюзу неодноразово висловлювали думку про те, що терористи проникають в країни під виглядом біженців.

Ситуація з виборами в Чорногорії і спробою російських спецслужб вчинити державний переворот для зміни курсу країни показала два фактори: Кремлю дуже важливий балканський регіон, а також російське керівництво використовує ряд вербованих найманців для провокацій.

“Російські та сирійські спецслужби міцно “осідлали” в своїх цілях канали емігрантів і біженців з Чечні і Сирії. Яскравими прикладами є організований в 2015 році потік біженців. Політичні дивіденди від розгулу деяких “представників” чеченської діаспори на рівні з кризою сирійських біженців отримують партії правого спрямування, які підтримуються і фінансуються Москвою. Для дестабілізації ситуації в Європі Кремль використовує не тільки завербованих чеченців і сирійців, а й сербських бойовиків”, – повідомляє ресурс Хвиля.

Політики країн Євросоюзу неодноразово висловлювали думку про те, що терористи проникають в країни під виглядом біженців. У статті також йдеться про те, що люди, які отримували політичний притулок в країнах ЄС пізніше все одно були завербовані Кремлем.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh