Авторські статтіДіаспора

Найманці Путіна створюють провокації в Європі

Політики країн Євросоюзу неодноразово висловлювали думку про те, що терористи проникають в країни під виглядом біженців.

Ситуація з виборами в Чорногорії і спробою російських спецслужб вчинити державний переворот для зміни курсу країни показала два фактори: Кремлю дуже важливий балканський регіон, а також російське керівництво використовує ряд вербованих найманців для провокацій.

“Російські та сирійські спецслужби міцно “осідлали” в своїх цілях канали емігрантів і біженців з Чечні і Сирії. Яскравими прикладами є організований в 2015 році потік біженців. Політичні дивіденди від розгулу деяких “представників” чеченської діаспори на рівні з кризою сирійських біженців отримують партії правого спрямування, які підтримуються і фінансуються Москвою. Для дестабілізації ситуації в Європі Кремль використовує не тільки завербованих чеченців і сирійців, а й сербських бойовиків”, – повідомляє ресурс Хвиля.

Політики країн Євросоюзу неодноразово висловлювали думку про те, що терористи проникають в країни під виглядом біженців. У статті також йдеться про те, що люди, які отримували політичний притулок в країнах ЄС пізніше все одно були завербовані Кремлем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України