Життя

Найгірші помилки жінок під час флірту

Щоб тримати себе в руках і справити належно враження, уникай наступних 12 помилок під час флірту з чоловіком:

Фліртувати легко з тім, хто і так явно проявляє до тебе інтерес. Але коли ти намагаєшся зацікавити чоловіка, то можеш розхвилюватися. Щоб тримати себе в руках і справити належно враження, уникай наступних 12 помилок під час флірту з чоловіком:

1. Ти вважаєш, що він знає, що він тобі подобається.

Просто тому що ти так прекрасна сьогодні, він повинен зрозуміти, що подобається тобі? Немає. Покажи свій інтерес. Помани його. Він ніколи не зрозуміє твою симпатію, якщо ти не даси йому це зрозуміти.

2. Ти кажеш, що за тобою доглядають інші.

Коли ти говориш чоловікові, що він переможець серед усіх твоїх залицяльників, він може подумати, що у нього мало шансів, адже у тебе довгий список, кого ти можеш вибрати. Йому може здатися, що тобі не цікаві серйозні відносини.

3. Ти занадто впевнена в собі.

Особливо якщо ти фліртуєш з сором’язливим хлопцем, не намагайся показати, що ти краще за всіх. Чоловікам більше подобаються скромні дівчата.

4. Ти постійно смієшся.

Так, чоловікам подобається, коли жінка сміється над їх жартами. Але не заходь надто далеко. Не починаєм хіхікати з усього, що він говорити, особливо якщо насправді ти не зрозуміла його жарт чи не вважаєш її смішною. Це буде виглядати неприродне і може поставити тебе в незручне становище.

5. Ти п’єш занадто багато алкоголю.

Пару келихів дійсно можуть допомогти розслабитися і стати впевненіше. Не напивайся, щоб не виставити себе в непривабливому світлі.

6. Ти занадто заінтересована.

Показуй свій інтерес до того, що він каже, задаючи питання і уважно слухаючи. Але не прикидайся, ніби він розповідає щось надзвичайне. Будь собою, не грай в актрису, яка всьому дивується.

7. Ти брешеш.

Не варто починати відносини з брехні. Якщо ти хочеш сподобатися, краще говорити правду.

8. Ти фліртуєш лише онлайн.

Хоча це комфортно, в інтернеті все більш сміливі і впевнені, но з-за цього ти можеш почати уникати чоловіків у реальному житті. Не бійся перейти з віртуального світу в реальний, першою запропонувати сходити куди-небудь. Може він просто соромиться. А якщо він відмовить тобі, значить не доля, і ти більше не будеш витрачати на нього час.

9. Ти переслідуєш його онлайн.

Так, соцмережі можуть багато розповісти про людину, але не бери в звичку щогодини оновлювати сторінку, щоб побачити, що новенького. Не коментуй занадто багато його фото або постів, не йшли сотні повідомлень. Є багато інших способів привернути його увагу.

10. Ти прикидаєшся, що тобі подобається та ж музика, що і йому.

Він може легко зловити тебе на брехні, коли почне питати про улюбленої пісні або виконавця. Краще відразу сказати правду — це не страшно, якщо ваші музичні смаки не співпадуть. Не починаєм ваші стосунки навіть з маленької брехні, тому що він може не зрозуміти це.

11. Ти занадто холодна до нього.

Жінки люблять драму і люблять перевіряти чоловіків. Але якщо ти змусиш чоловіка думати, що він тобі не цікавий, він може просто розвернутися і піти. Навіщо домагатися ту, яка нічого від тебе не хоче?

12. Ти дуже загадкова.

Не потрібно відразу все про себе розповідати, але і не варто зовсім мовчати. Будь природною, ви повинні знайти спільну мову, щоб він не просто сидів і намагався витягти з тебе інформацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.