В Україні найближчим часом може відбутися зміна влади на проросійську

Агресору вдалося скомпрометувати за останні роки всіх головних керівників Майдану і військово-політичного опору агресору. Саме так їм вдалося сформувати в українців образ влади як наскрізь корумпованої і продажною, хоча самі вони стикаються в житті з корупцією набагато рідше, ніж раніше. Саме так вдається скомпрометувати будь досягнення постмайданної влади і вивести за рамки нормальної пропорції її проколів. Саме так ми прийшли до ситуації, що навіть в умовах небувалого патріотичного підйому заміна влади на промосковську стала, фактично, питанням часу. Про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

Він зазначає, цікаво те, що українці дружно висміюють східних сусідів за зомбування, але вважають себе носіями об єктивної істини, хоча самі теж є продуктом кремлівського маніпулювання – хай і в меншій мірі. Здебільшого вони не готові аналізувати власні спостереження, підміняючи їх телевізійними штампами. Саме звідси виростає безглуздий парадокс нашої дійсності: навіть за соцопитуваннями українець в житті з корупцією майже не стикається або зустрічається набагато рідше, ніж раніше, але щиро переконаний, що влада краде, як і раніше, безбожно і «нічого не змінилося – тільки прізвища».

Карл Волох пише, що він не уявляє, хто б міг сьогодні зробити більш відповідальною позицію вітчизняних ЗМІ, тим більше перед виборами. Але сьогодні їх сукупна позиція об’єктивно являє загрозу, якщо не державності взагалі, то прозахідному і антиколоніальному курсу точно. Блогер переконаний, що українцям самим, бачачи новини з розряду «викриттів», ми повинні розуміти, перш ніж кинутися її обговорювати і тиражувати, що це може бути чергова пропагандистська спецоперація Кремля, а джерело, яке може бути достовірним можуть використовувати втемну або вміло маніпулювати.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh