Авторські статті

В Україні найближчим часом може відбутися зміна влади на проросійську

Агресору вдалося скомпрометувати за останні роки всіх головних керівників Майдану і військово-політичного опору агресору. Саме так їм вдалося сформувати в українців образ влади як наскрізь корумпованої і продажною, хоча самі вони стикаються в житті з корупцією набагато рідше, ніж раніше. Саме так вдається скомпрометувати будь досягнення постмайданної влади і вивести за рамки нормальної пропорції її проколів. Саме так ми прийшли до ситуації, що навіть в умовах небувалого патріотичного підйому заміна влади на промосковську стала, фактично, питанням часу. Про це у своєму блозі пише український блогер Карл Волох.

Він зазначає, цікаво те, що українці дружно висміюють східних сусідів за зомбування, але вважають себе носіями об єктивної істини, хоча самі теж є продуктом кремлівського маніпулювання – хай і в меншій мірі. Здебільшого вони не готові аналізувати власні спостереження, підміняючи їх телевізійними штампами. Саме звідси виростає безглуздий парадокс нашої дійсності: навіть за соцопитуваннями українець в житті з корупцією майже не стикається або зустрічається набагато рідше, ніж раніше, але щиро переконаний, що влада краде, як і раніше, безбожно і «нічого не змінилося – тільки прізвища».

Карл Волох пише, що він не уявляє, хто б міг сьогодні зробити більш відповідальною позицію вітчизняних ЗМІ, тим більше перед виборами. Але сьогодні їх сукупна позиція об’єктивно являє загрозу, якщо не державності взагалі, то прозахідному і антиколоніальному курсу точно. Блогер переконаний, що українцям самим, бачачи новини з розряду «викриттів», ми повинні розуміти, перш ніж кинутися її обговорювати і тиражувати, що це може бути чергова пропагандистська спецоперація Кремля, а джерело, яке може бути достовірним можуть використовувати втемну або вміло маніпулювати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.