Авторські статтіТехно

Найбільш популярні китайські смартфони різко впали в ціні

Смартфони від китайських виробників здобули величезну популярність з 2017 році. Завдяки високому попиту, виробники пропонують широкий асортимент бонусних знижок на ціну цього товару.

На завершення літнього сезону, стало відомо, що користувачі все частіше почали віддавати перевагу китайським смартфонам у порівнянні з відомими брендами. За результатами опитування, експерти змогли скласти список найбільш часто придбаних пристроїв покупцями. Лідером продажів в 2017 році стали смартфон Xiaomi Mi-6. Це пристрій підкорив користувачів відмінними технічними характеристиками, дисплеєм з діагоналлю 5,5 дюйма і потужним «серцем» Snapdragon 83, яке забезпечить безперебійну роботу нової ОС Android 7.1 Nougat.

На другому почесному місці – Meizu MX6 з 10-ма ядрами, витривалою батареєю і новим процесором. Найскладніші завдання для нього під силу. Третя сходинка рейтингу дісталася Ulefone Power 2. Відмінним доповненням внутрішніх характеристик служать дві камери. Останнім у переліку можна назвати модель OnePlus 5, який обладнаний AMOLED-дисплеєм, відео-та фотокамерами і великою оперативною пам яттю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України