Життя

Найбільш образливий знак Зодіаку

Будьте делікатними з ним!

Самый обидчивый знак Зодиака

Звичайно на те, наскільки людина вразлива, впливає величезна кількість факторів, серед яких знак Зодіаку, швидше за все, не на першому місці. Але все-таки цікаво, народження під якими сузір”ям зумовлює підвищену чутливість і вразливість людини.

Якщо складати рейтинг найбільш вразливих знаків Зодіаку, на першому місці, безсумнівно, виявиться Рак. У нього настільки ніжна вразлива душа, що тим, хто їх оточує потрібно проявити неабияке почуття такту і чуйність для того, щоб не образити Рака.

Взагалі знаки водної стихії, до яких належать крім Раків, Скорпіон і Риби , як правило, мають дуже тонку душевну організацію. Їх легко поранити. Але на відміну від Раків і Риб, Скорпіони дуже мстиві. Відповідна реакція Скорпіона може проявитися не одразу, іноді через декілька років, коли кривдник уже забув, через що вийшла сварка.

Своєрідно ображається Овен. Взагалі-то йому не можна дорікнути в підвищеній чутливості, тому він робить це рідко, але, як кажуть, влучно. Вибуховий характер Овна моментально змушує кривдника пошкодувати про сказане або зроблене. Але Овен остигає так само швидко як вибухає, найчастіше продовжуючи спілкування як ні в чому не бувало.

Лева найбільше ображає неувага, нехтування чи навіть повне заперечення до їх безперечних гідності. Покаранням кривдникові зазвичай служить ігнорування його існування. Але за більш серйозну провину покаранням можуть бути проблеми на роботі, зіпсована громадську думку, так як у Лева часто бувають хороші зв’язки.

Стрілець, будучи знаком вогненним, бурхливо реагує на образу, влаштовуючи кривдникові довгі нотації з «розбором польотів», які не кожен в змозі витримати без шкоди для психіки.

«Земні» знаки – Діву, Козерога, Тільця образити практично неможливо. Якщо це все ж таки трапляється, образа дуже скоро переходити з емоційної області в раціональну. Представники цих знаків зазвичай сприймають поведінку тих, хто їх оточує як належно, сприймаючи світ таким, який він є. Тому, потрапляючи в неприємну для себе ситуацію, просто роблять відповідні висновки щодо кривдника. Надалі він може бути підданий впливу адекватних заходів у відповідь.

Люди, народжені під знаками Терезів, Близнюків, Водолія, тобто знаками повітряної стихії, незважаючи на гадану легкість в спілкуванні, легко ображаються. Крім того, з цих трьох знаків зодіаку тільки Вагам можна дорікнути в злопам”ятності.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.