Життя

3 найбільш нестерпних боси за знаком Зодіаку

Борони Вас боже працювати під їх керівництвом!

3 самых невыносимых босса по знаку Зодиака

Хто може похвалитися хорошим босом, підніміть руку? Погодьтеся, що посада і влада, можуть перетворити будь-якого начальника до невпізнання.

Перед вами 3 знаки зодіаку, на думку астрологів, самі нестерпні начальники. Впізнаєте кого-небудь? Може бути, пора писати заяву про звільнення і підшукувати іншу роботу?

Діва

Діва не народжена для лідерства, її ніша – це позиція радника і не більше того, але якщо все таки Діва стала керівником компанії, то слід зауважити, що вона ніколи не сприйме цю позицію, а навпаки прийме це як належно, бо вважатиме ,що ця посада саме для неї. Діва візьметься за справу ґрунтовно і почне з того, що придивиться до всіх співробітників в офісі. Спізнюєтеся на роботу? Знайте, що записується в блокнот Діви щомиті, час кожного вашого приходу на роботу. Чекайте сюрпризу в кінці місяця. Загально народно оголосить про відсутність премії в день видачі зарплати і при цьому посміхаючись, буде дивитися вам в очі. На зекономлені, на вас гроші, придбає канцелярське приладдя або нову офісну техніку. Діва любить всі офісні чвари розкладати по полицях і знаходити винних. Діва причеплива у всьому. Невелика порада, перед здачею репорта переконайтеся, що все написано грамотно, бо якщо Діва знайде орфографічну помилку, то  про ваші помилки буде знати кожен в офісі.

Близнюки

Проблема в тому, що Близнюки ніколи не кричать і не б’ють кулаком по столу, якщо ви не виконали його доручення, таких спецефектів ви не дочекаєтеся. Зброя у Близнюків — це їх уміння говорити, здавалось, що вони народжені бути керівниками, але справа в тому, що якщо ви працюєте під керівництвом Близнюків, то у вас повинна бути вироблена реакція Сфінкса! Близнюки циніки, принизять і образять словами так, що вашим єдиним бажанням буде якомога швидше зібрати всі свої речі і зникнути, не попрощавшись.

Стрільці

З першого погляду вам здасться, що, нарешті, то вам пощастило працювати в компанії під керівництвом такого чудового керівника. На співбесіді Стрільці будуть щедрі на обіцянки (в тому випадку, якщо ви жіночої статі і на вас спідниця вище колін), у разі оперативного виконання роботи з вашого боку, вам буде обіцяна додаткову винагороду у вигляді приємного бонусу і підвищення зарплати з першого ж місяця роботи, а співбесіда закінчиться смішним анекдотом, але в перший же день роботи ви переконаєтеся, що все це лише порожні обіцянки. Ви відчуєте себе Попелюшкою, коли побачите, що прекрасна карета перетворилася в звичайний гарбуз. Що спонукало вашого начальника стільки всього вам пообіцяти? Швидше за все, на той момент у вашого начальника було відмінний настрій або він просто хотів справити враження на вас. Не забувайте, що у Стрільців слова розходяться з ділом. Стрільці люблять вимовляти красиві слова на аудиторії, покривлятися, посміятися і повеселити інших.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.