3 найбільш нестерпних боси за знаком Зодіаку

Борони Вас боже працювати під їх керівництвом!

Хто може похвалитися хорошим босом, підніміть руку? Погодьтеся, що посада і влада, можуть перетворити будь-якого начальника до невпізнання.

Перед вами 3 знаки зодіаку, на думку астрологів, самі нестерпні начальники. Впізнаєте кого-небудь? Може бути, пора писати заяву про звільнення і підшукувати іншу роботу?

Діва

Діва не народжена для лідерства, її ніша – це позиція радника і не більше того, але якщо все таки Діва стала керівником компанії, то слід зауважити, що вона ніколи не сприйме цю позицію, а навпаки прийме це як належно, бо вважатиме ,що ця посада саме для неї. Діва візьметься за справу ґрунтовно і почне з того, що придивиться до всіх співробітників в офісі. Спізнюєтеся на роботу? Знайте, що записується в блокнот Діви щомиті, час кожного вашого приходу на роботу. Чекайте сюрпризу в кінці місяця. Загально народно оголосить про відсутність премії в день видачі зарплати і при цьому посміхаючись, буде дивитися вам в очі. На зекономлені, на вас гроші, придбає канцелярське приладдя або нову офісну техніку. Діва любить всі офісні чвари розкладати по полицях і знаходити винних. Діва причеплива у всьому. Невелика порада, перед здачею репорта переконайтеся, що все написано грамотно, бо якщо Діва знайде орфографічну помилку, то  про ваші помилки буде знати кожен в офісі.

Близнюки

Проблема в тому, що Близнюки ніколи не кричать і не б’ють кулаком по столу, якщо ви не виконали його доручення, таких спецефектів ви не дочекаєтеся. Зброя у Близнюків — це їх уміння говорити, здавалось, що вони народжені бути керівниками, але справа в тому, що якщо ви працюєте під керівництвом Близнюків, то у вас повинна бути вироблена реакція Сфінкса! Близнюки циніки, принизять і образять словами так, що вашим єдиним бажанням буде якомога швидше зібрати всі свої речі і зникнути, не попрощавшись.

Стрільці

З першого погляду вам здасться, що, нарешті, то вам пощастило працювати в компанії під керівництвом такого чудового керівника. На співбесіді Стрільці будуть щедрі на обіцянки (в тому випадку, якщо ви жіночої статі і на вас спідниця вище колін), у разі оперативного виконання роботи з вашого боку, вам буде обіцяна додаткову винагороду у вигляді приємного бонусу і підвищення зарплати з першого ж місяця роботи, а співбесіда закінчиться смішним анекдотом, але в перший же день роботи ви переконаєтеся, що все це лише порожні обіцянки. Ви відчуєте себе Попелюшкою, коли побачите, що прекрасна карета перетворилася в звичайний гарбуз. Що спонукало вашого начальника стільки всього вам пообіцяти? Швидше за все, на той момент у вашого начальника було відмінний настрій або він просто хотів справити враження на вас. Не забувайте, що у Стрільців слова розходяться з ділом. Стрільці люблять вимовляти красиві слова на аудиторії, покривлятися, посміятися і повеселити інших.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh