Нафтогаз повідомив про подорожчання газу на 35% для населення

Раніше “Нафтогаз” різко підвищив ціни на газ для населення в серпні – вересні

Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у листопаді 2020 року на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Якщо порівняти з жовтнем, то ціна газу зросла на 34,7%. Про це повідомляється на сайті компанії.

“Нафтогаз” майже на чверть підвищив ціну на газ для виробників тепла

Раніше “Нафтогаз” різко підвищив ціни на газ для населення в серпні – вересні. Зокрема, ГК “Нафтогаз України” підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м. У вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, “Нафтогаз” підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

Зазначимо, “Нафтогаз” відмовився від підвищення цін на газ для населення в місяць виборів. Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у жовтні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Якщо порівнювати з вереснем, ціна газу не змінилася.

При цьому у пресслужбі “Нафтогазу” відзначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення (побутові споживачі) може купувати газ безпосередньо у ДК “Нафтогаз України” або у будь-якого іншого постачальника. Частка компанії в постачаннях газу населенню становить 2%.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh