Політика

Конституційний суд скасував антикорупційну реформу та визнав недійсною статтю Кримінального кодексу про незаконне декларування

Рішення КСУ про може мати негативні наслідки для України, – Веніславський

Рішення Конституційного суду України щодо антикорупційної інфраструктури може мати негативні наслідки. Йдеться про скасування КСУ під час закритого засідання кримінальної відповідальності за недостовірне декларування.

Рішення Конституційного суду України може загрожувати безвізовому режиму та європейській інтеграції України. Про це заявив представник президента в КСУ Федір Веніславський, передає 24 канал з посиланням на “РБК-Україна”.

Водночас Веніславський заявив, що згідно з його даними, Конституційний суд не скасовував кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, як повідомляли раніше.

Також представник президента в КСУ зазначив, що питання про зміни до антикорупційного законодавства розглянуть після опрацювання мотивувальної частини рішення Конституційного суду.

Що відомо про рішення КСУ

  • Під час закритого засідання 27 жовтня 2020 року Конституційний суд Такого не було навіть за Януковича: Конституційний суд скасував антикорупційну реформу визнав недійсною статтю Кримінального кодексу про незаконне декларування. Вона передбачала штраф або кримінальну відповідальність чиновників і суддів за неперевірені дані у деклараціях.
  • За даними ЗМІ, суд скасував положення щодо незаконного збагачення, електронного декларування та повноважень НАЗК.
  • Конституційність низки положень ще будуть вивчати, тому що їх виділили в окреме провадження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України