“Нафтогаз” банкрутить “Укргазвидобування”?

ПАТ “Укргазвидобування” звернулося до прем’єр-міністра Миколи Азарова щодо заборгованості НАК “Нафтогаз України” у сумі 1,2 мільярда гривень за природний газ для населення.

Про це йдеться у листі колективу ПАТ “Укргазвидобування”, який є у розпорядженні “Економічної правди”.

“Ситуація, яка створена “Нафтогазом” штучна, і триває з початку року, ставить під загрозу не тільки питання виконання “Укргазвидобуванням” поставлених урядом завдань по забезпеченню видобутку природного газу для населення в 2013 році, а і найближчим часом призведе до банкрутства товариства, яке є одним із найбільших бюджетоутворюючих підприємств”, – йдеться у листі.

Як зазначається, за 2012 рік “Укргазвидобування” сплатило податків до бюджетів усіх рівнів у сумі 6,83 млрд гривень.

Згідно із зверненням, “Укргазвидобування” протягом 5 місяців сплачує податки і заробітну плату за рахунок кредитних коштів та за рахунок збільшення кредиторської заборгованості.

У документі вказується, що станом на 1 липня обліковується новостворений податковий борг в сумі 192,49 млн гривень.

У товаристві зазначили, що за таких обставин компанія не в змозі й надалі безперебійно виконувати зобов’язання по забезпеченню видобутку вуглеводневої сировини.

Як повідомлялося, найбільша в Україні газодобувна компанія “Укргазвидобування” вимагає в судовому порядку від НАК “Нафтогаз України” повернення 266,59 мільйонів гривень

Згідно з документом, “Укргазвидобування” 17 червня подало позов до Господарського суду Києва, розгляд справи було призначено на 12 липня 2013 року.

Проте 11 липня “Нафтогаз” подав клопотання про зменшення розміру пені. У свою чергу суд прийняв рішення про розгляд справи 2 серпня 2013.

УП

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh