Культура

Національний радіодиктант 2023: коли проведуть і куди відправлять на роботу

Ось уже 22 роки в Україні проводять радіодиктант національної єдності. І війна не скасувала цієї традиції.

У 2023 році радіодиктанта призначено на День української писемності та мови, який у зв’язку з новим календарем припадає на 27 жовтня (замість 9 листопада минулого).

Текст зачитає актор Олексій Гнатковський (відомий роллю у фільмі “Довбуш”). Автором тексту для диктанту стане Катерина Калитко, відома поетеса, перекладачка, авторка прозових творів та лауреат Шевченківської премії. Твір називається “Дороги України”.

Де слухати радіодиктант

Диктант можна послухати у прямому ефірі 27 жовтня об 11:00 на таких платформах:

Брати участь у диктанті може кожен охочий. Для тих, хто не зможе приєднатися до прямої трансляції, записи будуть доступні на YouTube-каналі “Українського Радіо” та на сторінках “Суспільного” у Facebook.

Як відправити радіодиктант

Текст радіодиктанту національної єдності буде оприлюднений у понеділок, 30 жовтня, об 11:00 на сайтах “Українського Радіо” та “Суспільне Культура”.

Диктанти для перевірки можна надіслати поштою або на електронну адресу:

  • Паперові листи приймаються на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб позначка про дату відправлення була не пізніше 29 жовтня.
  • Або сфотографуйте або відскануйте текст (у форматах .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надішліть його на адресу  rd@suspilne.media . Листи приймаються до 11:00, 30 жовтня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України