Автоновини

GM, Honda, Cruise запустять сервіс безпілотних таксі Cruise Origin, щоб допомогти вирішити проблему браку водіїв

Cruise, General Motors (GM) та Honda створили спільне підприємство, яке надаватиме послуги безпілотних таксі в Японії. Новий сервіс, який отримав назву Cruise Origin, буде створений як безпілотний сервіс виклику таксі, що забирає клієнтів у зазначеному місці та доставляє їх до місця призначення. Клієнти будуть використовувати спеціальний додаток на своїх смартфонах для виклику та оплати.

Cruise Origin – це безпілотний автомобіль без водія. Він має великий простір салону, який дозволяє шести пасажирам їхати одночасно. Цей безпілотний сервіс буде спрямований на те, щоб запропонувати новий вид мобільності в Японії і орієнтуватися на широке коло клієнтів.

GM, Honda, Cruise запустят сервис беспилотных такси Cruise Origin, чтобы помочь решить социальные проблемы, такие как нехватка водителей

2026 року в центрі Токіо почнуть курсувати безпілотні таксі, попередньо планується використовувати до 500 Cruise Origins. Надалі компанія планує розширити та масштабувати сервіс на райони за межами центру Токіо.

GM, Honda, Cruise запустят сервис беспилотных такси Cruise Origin, чтобы помочь решить социальные проблемы, такие как нехватка водителей

Згідно з заявою, компанія «прагне запропонувати нову цінність мобільності, а також допомогти вирішити соціальні проблеми, що стоять перед Японією, такі як брак водіїв таксі та автобусів».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України