Авторські статті

Національна безпека напряму залежить від якости інформаційної політики

Інформаційна політика України в царині національної безпеки, яку старою владою було зруйновано майже дощенту, потребує невідкладного перегляду. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України свободівець Олександр Сич 21 березня 2014 року, представляючи колективу Державного комітету телебачення і радіомовлення України нового керівника Олега Наливайка.

За словами віце-прем’єр-міністра, агресивна війна з боку Росії ведеться проти нашої держави за класичним сценарієм: спочатку Росія здійснювала інформаційну обробку власного суспільства для забезпечення підтримки війни, тепер україноненависницький продукт адресується громадянам України. “Не варто нарікати, що частина українців усе ще вірить деструктивній і неправдивій інформації. Треба визнати, що ці люди не мають інформаційного контрпродукту, який треба готувати невідкладно, аби розвінчувати міти, що наразі торпедують українське суспільство”, – зауважив Олександр Сич.

Віце-прем’єр-міністр наголосив, що держава має більше покладатися на фахівців, які керуються свободою слова, високими стандартами журналістики і вимогами національної безпеки.

“Потрібно думати, як впорядкувати інформаційну політику, аби вона гарантувала національну безпеку. Наразі складається враження, що деякі медія більш орієнтовані на прибуток, ніж на підтримку державницьких починань. Ми маємо розуміти, що від сили й порядку в державі залежить доля кожного громадянина. Відповідно, кожен із нас зацікавлений, аби в центрі інформполітики опинялися віковічні суспільні цінності: людина, сім’я та держава”, – наголосив Олександр Сич.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.