Авторські статтіНовини

На Закарпатті прикордонники виявили у вантажному поїзді вагон з контрабандними сигаретами

Наразі тривають заходи із розвантаження та перерахунку товару, а також встановлення осіб, причетних до контрабандної діяльності.

Спробі незаконного переміщення через кордон великої партії тютюнових виробів запобігли сьогодні вночі військовослужбовці відділу «Тиса» Чопського загону. Контрабандний товар прикордонники знайшли у залізничному пункті пропуску «Саловка» під час огляду одного з вагонів вантажного потяга, що прямував  до Угорщини.

Інформацію про можливу спробу переміщення контрабандних сигарет цим потягом прикордонникам завчасно надали оперативники Західного регіонального управління ДПСУ. Тому на нього звернули особливу увагу та оглядали поглиблено спільно з митниками. Врешті правоохоронці відшукали контрабандний тютюн під вантажем деревних паливних брикетів.

Наразі тривають заходи із розвантаження та перерахунку товару, а також встановлення осіб, причетних до контрабандної діяльності.

 

На Закарпатті прикордонники виявили у вантажному поїзді вагон з контрабандними сигаретамиНа Закарпатті прикордонники виявили у вантажному поїзді вагон з контрабандними сигаретамиНа Закарпатті прикордонники виявили у вантажному поїзді вагон з контрабандними сигаретами

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України