Авторські статті

Блогер на конкретному прикладі пояснив, чому ми так бідно живемо

Український блогер Сергій Марченко у своєму блозі пише про те, що для того, щоб зрозуміти, чому ми так бідно живемо, досить зіставити один факт з одним домислом. Домисел полягає в тому, що приблизно половина сільського населення України ходить в туалет на вулицю.

За словами блогера, в зимову морозну погоду це особливо приємно. Одягаєшся в зимовий одяг, пробираєшся через помітив до холодної темної будці, мостишся над діркою, намагаючись не вимазати одяг і насолоджуєшся процесом. Вночі, що цікаво, там ще може чекати «бабайка».

Марченко зазначає, факт в тому, що туалет в будинку – це всього лише вигрібна яма на два куба землі, краще дві, але і одна – добро, десять метрів труби і один унітаз. Блогер зазначає, що йому особисто вся ця нехитра інженерна конструкція разом з роботою і іспанським унітазом обійшлася в 6 тисяч гривень. Якщо не заморочуватися на якість і робити по сільському, економно, з вітчизняним унітазом і старими колесами від трактора замість бетонних кілець, можна укластися в тисячу гривень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України