Блогер на конкретному прикладі пояснив, чому ми так бідно живемо

Український блогер Сергій Марченко у своєму блозі пише про те, що для того, щоб зрозуміти, чому ми так бідно живемо, досить зіставити один факт з одним домислом. Домисел полягає в тому, що приблизно половина сільського населення України ходить в туалет на вулицю.

За словами блогера, в зимову морозну погоду це особливо приємно. Одягаєшся в зимовий одяг, пробираєшся через помітив до холодної темної будці, мостишся над діркою, намагаючись не вимазати одяг і насолоджуєшся процесом. Вночі, що цікаво, там ще може чекати «бабайка».

Марченко зазначає, факт в тому, що туалет в будинку – це всього лише вигрібна яма на два куба землі, краще дві, але і одна – добро, десять метрів труби і один унітаз. Блогер зазначає, що йому особисто вся ця нехитра інженерна конструкція разом з роботою і іспанським унітазом обійшлася в 6 тисяч гривень. Якщо не заморочуватися на якість і робити по сільському, економно, з вітчизняним унітазом і старими колесами від трактора замість бетонних кілець, можна укластися в тисячу гривень.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh