Авторські статті

На весну слід чекати падіння ціни на нафту аж до 30 $ за барель

Не дивлячись на те, що зараз спостерігається на ринку невелике зростання цін на нафту – це явище тимчасове і провідні світові аналітики в голос заявляють про те, що на весну слід чекати падіння ціни аж до $ 30 за барель, причому титульної марки Brent.

Так Bank of America Merrill Lynch прогнозує падіння цін на нафту марки Brent до 31 доларів за барель, через значне зростання пропозиції і зниження попиту. Причому, на цьому тлі, запаси нафти в країнах Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) тільки ростуть і вже в другому кварталі можуть досягти 3 мільярдів барелів.

Як зараз пригадую заяви американських аналітиків двомісячної давнини про те, що в першому кварталі 2015 Brent впаде нижче $ 50 за барель і, як бачимо, їхні прогнози, втім як і завжди, збулися. На відміну від прогнозів російських експертів, у яких нафта “ніколи” не опуститься нижче 105 доларів за барель … потім 95 …. трохи пізніше 80 … 70 і т.д.

До слова сказати, собівартість видобутку нафти в Росії дорівнювала $ 45 за барель, але з відходом цілого ряду компаній, які надавали свої послуги і високотехнологічне обладнання нафтовидобувних компаній РФ, собівартість зросла мінімум на 20% -30%. По суті, при ціні в $ 30 за барель, Росії буде невигідно взагалі видобувати нафту, бо цей видобуток буде собі ж у збиток повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.