На весну слід чекати падіння ціни на нафту аж до 30 $ за барель

Не дивлячись на те, що зараз спостерігається на ринку невелике зростання цін на нафту – це явище тимчасове і провідні світові аналітики в голос заявляють про те, що на весну слід чекати падіння ціни аж до $ 30 за барель, причому титульної марки Brent.

Так Bank of America Merrill Lynch прогнозує падіння цін на нафту марки Brent до 31 доларів за барель, через значне зростання пропозиції і зниження попиту. Причому, на цьому тлі, запаси нафти в країнах Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) тільки ростуть і вже в другому кварталі можуть досягти 3 мільярдів барелів.

Як зараз пригадую заяви американських аналітиків двомісячної давнини про те, що в першому кварталі 2015 Brent впаде нижче $ 50 за барель і, як бачимо, їхні прогнози, втім як і завжди, збулися. На відміну від прогнозів російських експертів, у яких нафта “ніколи” не опуститься нижче 105 доларів за барель … потім 95 …. трохи пізніше 80 … 70 і т.д.

До слова сказати, собівартість видобутку нафти в Росії дорівнювала $ 45 за барель, але з відходом цілого ряду компаній, які надавали свої послуги і високотехнологічне обладнання нафтовидобувних компаній РФ, собівартість зросла мінімум на 20% -30%. По суті, при ціні в $ 30 за барель, Росії буде невигідно взагалі видобувати нафту, бо цей видобуток буде собі ж у збиток повідомляє zloy_odessit.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh