Авторські статтіНовини

На Сумщині прикордонники затримали два автомобілі під керуванням українця та таджика, які незаконно перевозили іноземців

Учора вночі військовослужбовці відділу «Велика Писарівка» Сумського загону затримали два автомобілі, водії яких незаконно перевозили територією України іноземців.

Близько другої години ночі прикордонним патрулем неподалік населеного пункту Лугівка Великописарівського району затримано автомобіль «Daewoo Sens» української реєстрації та «Opel Astra» литовської реєстрації під керуванням українця та громадянина Таджикистану. Чоловіки перевозили   7 громадян Афганістану без жодних документів, що посвідчують особу, в тому числі й двоє неповнолітніх.

У ході з’ясування обставин виявленого правопорушення попередньо встановлено, що обидві групи громадян Афганістану декілька місяців тому виїхали з Афганістану до України. Час поїздки тривав для кожної групи приблизно від одного до трьох місяців, при цьому громадяни не пам’ятають, яким шляхом та через які країни вони прямували. Кінцевою метою для однієї групи було виїхати до м. Суми з метою працевлаштування, іншої – до м. Москви (РФ).

Наразі «шукачів щастя» доставлено до пункту тимчасового тримання прикордонного загону з метою проведення подальших перевірочних заходів.

За незаконне перевезення іноземців територією України рішенням Великописарівського райсуду на кожного з водіїв транспортних засобів накладено штраф в розмірі по 1700 гривень.

Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.