Або чому тут саме той випадок, коли “чим більший розмір, тим краще працює”
Джерело: Defence Express
Один із прикладів таких зв’язків по горизонталі можемо побачити зокрема у повідомленні від NAUDI (Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України) про те, що компанія-виробників засобів РЕБ KVERTUS провела зустріч з фондами та благодійними організаціями по темі, як краще обирати “глушилки” проти дронів для наших захисників.
Тут варто одразу перейти до практичних та важливих порад, які були озвучені на цій зустрічі та виглядають наступним чином:
- у якісному РЕБі на велику кількість діапазонів багато модулів, які роблять його досить габаритним. Причина в тому, що перешкоди в кожному діапазоні генерує окремий модуль. Чим вужчий діапазон охоплює модуль, тим він ефективніший;
- не можна купляти РЕБ, не знаючи частот на конкретній лінії бойового зіткнення;
- якщо ворожий дрон літає на інших частотах, РЕБ його “не дістане”.
“Передаючи той чи інший засіб захисту військовим ви передаєте їм впевненість, що їх життя тепер захищене від ворожих дронів. Але здебільшого знань для придбання саме того, що потрібно на конкретній ділянці фрону, вкрай мало”, – пояснив директор компанії Ярослав Філімонов.
Крім того, у своєму повідомленні NAUDI розповіла і про те, що компанія Kvertus поділилася результатами випробування в бойових умовах комплексу радіоелектронної розвідки KVERTUS MS AZIMUTH. Цей тест відбувся наступним чином.
“Двома такими приладами побудували триангуляцію біля ворожого кордону та спостерігали за рухом БПЛА у повітряному просторі. Комплекс впевнено збирає пеленг на відстані 20 км та обробляє інформацію в реальному часі. Діапазон пеленгування комплексу від 30 до 6000 Мгц, миттєва ширина смуги сканування 200 Мгц, а швидкість сканування частот досягає 549 Ггц в секунду.
За результатами роботи виявили ворожу РЛС, що невдовзі перетворилася на брухт”, – підсумували в NAUDI.