ЄС|NATO

На що заслуговують українці?

Деякі лжепророки сьогодні лестять наш слух, говорячи, що українці заслуговують кращого життя, кращої влади, кращої долі.

Це неправда.

За 20 років незалежності ми зробили 40 млн. абортів. Ми здійснюємо найбільшу у світі кількість абортів на душу населення.

 

80% перших вагітностей в Україні переривається абортами. Ми самі знищуємо практично всіх наших первістків – силу і красу нації.

Серед 500 тисяч українок, які народжують щороку, 100 тис. ромської національності і 100 тисяч татарок. Зі своїх гаманців ми оплачуємо ріст народів, у яких з нами окремі рахунки. І ми заплатимо.

В той же час наші прекрасні сестри і доньки домінують на ринку секспослуг у всьому світі. Ми виробляємо найбільшу кількість дитячої порнографії.

Ми лідируємо у розповсюдженні СНІД, венеричних хвороб, туберкульозу, наркоманії. У нас найбільша кількість безпритульних, покинутих дітей, сиріт, а також дітей, народжених поза шлюбом, та дітей, що виховуються в неповних сім’ях. За рівнем дитячого алкоголізму ми просто недосяжні у світі. Відсоток розлучень у нас один з найбільших у світі.

Хто вам говорить, що ми заслуговуємо кращого життя? Ми заслуговуємо на таке недобре і брудне життя, поки ми не навчимось нарікати на всіх крім себе. Все починається з тебе, і тому ми повинні змінюватись заради доброго майбутнього!

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.